Yeni Trend! Süet Modası

Yeni Trend! Süet Modası

Yine mağazaları gezerken gözüme takılan detaylar çocukluğumu hatırlatıyor. Süet taba renkli yelekler, lazer kesimli detaylar geçmişin izlerini taşıyor her yerde… 2015 ve 2016 kış modasında yer alan süet modası hiç yabancı gelmedi. Gördüğüm her yerde süet yelekler, etekler ve detaylar gözüme çarpmıyor. Dahası geçen senenin detaylarıyla bir araya gelmesi ayrı bir şıklık katmış. Püsküller, lazer kesimler ve süetle buluşması çok hoş. Renklerin her türlüsünü severim ben. Hiç ayırt etmem. Bu sezonda süette tabanın buluşması çok hoşuma gitti. Ancak süetin bu rengi kıyafette kendini daha çok taşıyor. Mesela ayakkabıda siyah süeti daha çok tercih edenlerdenim. Kısacası süet aşkından mıdır bilmem ama 2016 sezonu harika şekilde karşımıza çıktı.

Süet-Etek-Modası-2016-sonbahar-moda-bloglarıİşte yeni sezondan bir kare. Süet ve püskül detaylar sizce de harika durmuyor mu?

ceketPüskül detaylarıyla süslenmiş süet ceket oldukça tarz duruyor. Bu detayları etek, elbise, bluz ve her yerde görmek mümkün.

n-nubuk-yelek--taba--refka-144158-1Trendleri giyim tarzınıza uygulamak bu kadar kolayken sizde alacaklarınız arasına süet modasını ekleyin. Böylece tarzınıza sonbahar, kış dokunuşu ile hareket katmış olursunuz.

süettPodyumlarda rüzgar gibi esen bu trendi üzerinizde konuşturmayı artık çok dahar kolay şekilde düşünebilirsiniz. Özellikle kot ve taba renkli süet parçaları birleştirirseniz günlük spor şıklığını yaşamanız çok kolay olacak. Yeni sezonda sıkça görebileceğiniz süet modasına çok çabuk adapte olacağımıza benziyor.

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.1 thought on “Yeni Trend! Süet Modası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir