Uzun Gömlek Elbiselerle Kombin

Uzun Gömlek Elbiselerle Kombin

Havaların sıcak gitmesi ve ramazan ayının gelmesi ile birlikte insan daha da serin yerler arıyor. Elbette serin yerler ararken giyimde insanın serinliğini etkiliyor. Serin, ferah, rahat, şık kıyafetlerle işe gitmek isteyen biz kadınlar sürekli arayış içerisinde oluyoruz. Bu sezon ve geçtiğimiz sezonda tasarlanan gömlek elbiseler yaz sıcaklarının kurtarıcısı olacak. Hem giy-çık tarzında, hem de son derece şıktır. Ayrıca pamuklu, keten kumaşlardan üretilen bu kıyafetlerle serin olmak çok kolaydır. Bu yüzden size uzun gömlek elbise kombini hazırladım. Fikir amaçlı olan bu tasarımların bire bir aynısı olmak zorunda değil. Kafanızı kaldırıp etrafınıza baktığınız zaman aradığınız kıyafetler bu kombinle birlikte size yardımcı olacaktır.

tunikli elbise kombiniYeşil renkli ve çizgili uzun gömlek elbise ile gününüzü rahat geçirin. Altın dar paça bir pantolon tercih edilebilir. Çünkü olabildiğince uzun modeldir. Hatta bileklerinize kadar gelecek uzun gömlek elbise tasarımının içerisine tayt bile tercih edilebilir. Tamamen tarzınıza, rahatlığınıza bağlıdır. Yeşili kırmızı ve mavi gibi zıt renklerle kombinleyerek şıklığı da dilediğiniz gibi yakalayın. Severek giyeceğiniz uzun gömlek elbiseler yaz boyunca üzerinizden hiç düşmeyecek. Öyleyse keyifli gün bizim olsun.

Bir önceki yazımız olan Gül Desenli Peçete Katlama Modeli başlıklı makalemizde diy, gül desenli ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir