Üç Farklı Ayakkabı Bir Kombin

Üç Farklı Ayakkabı Bir Kombin

Biz bayanlar ne kadar çok kıyafet alsak bile doymayız. Çeşit çeşit giymek, farklı gözükmek, her gün aynı şekilde görünmemek bizim için önemlidir. Ancak her zaman farklı kıyafetler giymemiz mümkün değil. Elimizdeki parçalara farklı tarzda aksesuar ekleyerek günlük, özel davete, akşam yemeğine rahatlıkla çıkabiliriz. Önemli olan bunu başarabilmek ve o güzel parçaları bir araya getirebilmek. Bu sefer aynı etek, gömlek ve eşarpla farklı ayakkabılar kullanarak kombinlerinizde kolaylık sağlamak istedim. Hep birlikte bu güzel kombine göz atalım.

çiçekli etekYoğun bir işiniz var ve sürekli koşuşturmak, ayakta durmak zor gelebiliyor. Hem şık olmanız, hem de ayaklarınızın rahat etmesi için babet tercih edin. Hala kız çocuğu modundan çıkamamış olanlar için bu güzel kombinin altında o şirin babetler işinizdeki şıklığı kaybetmemenizi sağlar. Ayrıca şık olurken gün boyu rahat etmenin keyfini yaşayın.

Akşam iş çıkışı bir yemeğe davetlisiniz. O halde iş yerine yanınızda getirdiğiniz platform bilekte fiyonklu siyah yüksek topuklu ayakkabı giyin ve hemen farkınızı ortaya koyun. Böylece ayakkabı değişikliği yaparak farklı havalara bürünmeniz kaçınılmaz olacak.

Hafta sonu arkadaşınızın düğünü var ve siz pullu abiyelerden hoşlanmıyorsunuz. Kesinlikle böyle bir etek ve gömlek düğün için çok ideal ama doğru aksesuarlar tercih ettiğiniz zaman. O halde stiletto ve biraz iddialı stiletto işinizi görecek. Pembeye yeşil uyumu çok yakışır. Çanta, eşarp ve aksesuarlarınızda yeşil tonlar bulundurarak tarzınızı hemen yakalayın. Keyifli günler!

Bir önceki yazımız olan 5 dakikada Keçeden Kitap Ayracı Yapımı başlıklı makalemizde keçeden kitap ayracı, kitap ayracı ve kitap severler hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir