Turuncu Enerjisi Günün Kombinine Yansırsa

Turuncu Enerjisi Günün Kombinine Yansırsa

Hepimiz sıcak yaz günlerini özlemeye başladık. Havaların bir kapalı, bir açık olması üzerimizde daha da stres oluşturuyor. Ancak yazın gelmesi yakın gibi gözükmektedir. Sizde bu hafta yazı giydiklerinizle getirebilirsiniz. Renkli giyinmek tüm enerjinizi etrafa saçmanızı sağlar.

Zıt renklerin gücünü, enerjisini yaşamak istiyorsanız hiç düşünmeden kombinlerinizi hazırlamalısınız. Bu sıra hazırladığım tüm kombinler pantolon ve tunik ikilisi oluyor. Hem kendi tarzımı yansıtıyorum, hem de pantolon tercihi birçok kadının hayatında olduğu için böyle bir seçim yapıyorum. Elbette düz renkli pantolonlar seçmekten biraz uzağım. Bu yaz oldukça hareketli, desenli pantolonlar trendlerin arasında yer alacak. Yazın sıcaklığını ve hareketli halini üzerinizde hissetmeye hazır olun.

pazartesiye enerjiyle başlaDesenli pantolonun içerisindeki turuncu renginden dolayı yeleği turuncu olarak tercih ettim. Elbette siyah, gri gibi renkleri de kullanabilirsiniz. Ancak hareketli ve canlı bir kombin için en hareketli olanı  kombinledim. Turuncu ve mavi iki zıt renktir. Birbirinin konstrastı olan bu renkleri ne zaman kombin yapsanız şıklığı yakalarsınız. Siyah babet, çanta ve gümüş renkli bir kolyeyle güne hazırsınız. Kombinler daima öneri amaçlıdır.

Bir önceki yazımız olan Gül Desenli Peçete Katlama Modeli başlıklı makalemizde diy, gül desenli ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir