Trend Alarmı! 2015 sezonu bel çanta modası

Trend Alarmı! 2015 sezonu bel çanta modası

Çanta, çanta, çanta… ah biz kadınlar aşk yaşarız adeta onunla. Adını bile 3 kere yazdırdı bana… Her şartlarda vazgeçilmezimiz olan çantalar yeni sezonla birlikte tarzımızı muhakkak değiştiriyor. Çanta bu sürekli aynısı kullanılır mı? 🙂 elbette kullanılmaz ve yeni sezon çantaları olan bel modelleri trend alarmı olarak karşınızda!

bel-cantasi-kemer

Aslında geçtiğimiz yıllarda trendler arasına giriş yapan bel çantaları ufaktan bir haber gönderdi biz moda severlere. Zaman ilerledikçe geçmişle kıyaslanan tasarımlar çok daha güzel olarak geliyor. Çocukluğumuzda kullandığımız bel çantaları tek tipti ve hepimiz kullandığımız için bedava dağıtılmış gibi duruyordu. Yeni sezon tasarımları arasında yer alan bel çantalar kemer kısmından da geçirilebiliyor.

Kemerli-bel-çantalarıKüçük, büyük farklı modelleri ile genç kızlar tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilecek.

kemer-bel-cantalariPeki, kemer bel çantalarına ne dersiniz? Eminim en çok bu tasarım harikası ürünler hoşunuza gidecek. Kullanışlı olması tercihlerin başında geliyor. Deri olarak tasarlanan modellerin zaman içerisinde daha ilginç kumaşlarla ortaya çıkması beklenecektir. Bu detay çanta tasarımcıları harekete geçirecek önemli bir ayrıntıdır. 😉

bel-çantası-modelleri5Defilelerin baştacı olan tasarım çantalar sanki kıyafetin bir aksesuarı gibi duruyor.

Bel-çanta-modelleri-2014-5jpgHer tasarım ilham veriyor çanta tutkunlarına! Rahat, kullanışlı, kişiyi yormayan, spor havası ile kadınların tercihi haline gelen çantalar sezon boyunca yoğun bir ses getirecek gibi duruyor.

bayan-bel-cantasiBen tasarım diye buna derim işte! Hem kemer, hem çanta… Hep sevmişimdir kullanışlı ve şık ürünleri… Öyle bir tasarım olacak ki; uzun yıllar kullanacaksın ve işine birkaç yerde yarayacak derecede olmalı. 2015 trend alarmı oaln bel çanta modelleri arasında kesinlikle tarzınıza uygun olanını bulursunuz.

Bir önceki yazımız olan RESİM VE TASARIM YAPMAK ARASINDAKİ FARK başlıklı makalemizde arasındaki farklar, eğitimi ve ilk ders hakkında bilgiler verilmektedir.2 thoughts on “Trend Alarmı! 2015 sezonu bel çanta modası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir