TREND ALARMI! 2015 SEZONU AVUÇ İÇİ BİLEZİKLER

TREND ALARMI! 2015 SEZONU AVUÇ İÇİ BİLEZİKLER

Takılar, takılar! Her kadının vazgeçilmezi ve tüm sezonlarda yepyeni tasarımları ile herkesin tercihi olan muhakkak bir tarz vardır. Şahsım adına ben zarif takılar yerine biraz daha geniş olanları seviyorum. Ancak, zaman zaman insanın tercihleri tasarımın güzelliğine göre değişebiliyor. Gün oluyor şık ve zarif bir takı tasarımı vazgeçilmezlerim arasında muhakkak yerini almış oluyor. Genellikle gümüş takı takmayı seven ve neredeyse hastası olan biriyim. Ancak büyük yüzükler ve geniş bilekliklerde daima tercihlerim arasındadır. 2015 sezonu ise; avuç içi bilezikler! Buraya dikkat etmelisiniz. Eklem yüzüklerinden sonra birde avuç içi bilezikler karşınıza geliyor. Moda ne ise; herkes kabulleniyor ve bir süre sonra kullanmaya başlıyor.

avuçiçi-bilezik-31

Görünümü her ne kadar hoş dursada bu bilezikler olmakla olmamak arasında bir şey adeta… Ancak şimdiden favoriler arasına girmeyi başarmış gibi gözüküyor. Tasarımdaki kıvrımlar ve o güzelim parlaklığı anında göz almaktadır. Buradaki tek problem avuç içinde tanıtım yapıyor havası vermesi…

10643850_786819008007255_1500722021_aYüzüğü ile birlikte takım olanlarda var.  Şahsi düşüncem olarak bileziklerin tasarımları harika ancak, bilekte dursa daha iyi olmaz mı? diye düşündürüyor. Hele ki; benim gibi bileklik seven ve geniş bilekliklerden daima hoşlanan biri için bu tasarımlar göz kamaştırmakta.

handpalm2-570x570Bu güzel tasarımları tak ve bir köşeye çekil. Sakın bir iş yapayım deme…  Ellerini çok fazla kullanan kişiler için ki bu nasıl bir cümle bilemiyorum. Ellerimizden daha fazla kullandığımız bir organımız yoktur herhalde…

avuçiçi-bilezik1İlk başta herkes tarafından hoş karşılanmayacak olan bu avuç içi bilezikler yakın zamanda gençlerin avuçlarında yer alacak. Dediğim gibi şık tasarımlarına diyeceğim hiçbir sözüm yok. Ancak ellerini fazla kullanan biri olarak bu takı tasarımları benim için çok fazla… Şık olmayı sevdiğim kadar rahatlık benim için önemlidir. Özellikle klasikçi biri olarak bazı değişikliklere alışmam zaman alabiliyor. Yinede özel günlerde takılabilir. Kimbilir belkide ileride bende tercih edebilirim ki; çok zor. Ancak üzerime oturmayan ve bana ait gibi durmayan şeyleri hiç mi hiç sevemiyorum. Bu avuç içi bileziklerde sanki her an bir yere gidecek gibi duruyor. Elbette zevk meselesi! 2015 trend alarmı olan avuç içi bilezikler arasında sizin için seçtiklerim böyle. Avuç içlerinize dikkat edin. Onlar insanın en kıymetli varlıklarıdır.

 2 thoughts on “TREND ALARMI! 2015 SEZONU AVUÇ İÇİ BİLEZİKLER”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir