Ten Rengi Rujun Sihiri

Ten Rengi Rujun Sihiri

Hangi kadın makyaj yapmayı sevmez? Bir kalem sürmeniz bile makyajdır. Makyaj yapmadan yapmaya fark var. Ancak unutmayın ki; tek bir kozmetik ürün dahi kullansanız makyaj yapıyorsunuz demektir. Eğer buna biraz profesyonel anlamda bakıyorsanız daha titiz davranmalısınız.  Çok sık makyaj ürünleri tanıtan biri değilim. Ancak benimde sevdiğim bir makyaj ürününden bahsetmek istiyorum. Ten rengi yani nude tonlu ruj ile dudaklarınızda yok havası sağlamak güzel bir duygu. Özellikle doğal makyaj yapmayı seven, sürekli  koyu göz makyajı kullanan kadınlar için ten rengi ruj çok işe yarayacak.

ten rengi dudak makyajıTen rengi ruj sürmek  düşündüğünzden daha kolay değildir. Çünkü doğru sürülmediği zaman kişiyi hasta gibi gösterir. Yani dudaklarınız sağlıklı olması şarttır. Sağlıksız gözüken dudaklara sürdüğünüz takdirde güzel bir görünüm elde edemezsiniz.

imagesTen rengi ruj sürmeden önce diş fırçanızla iyice dudaklarınızı fırçalamalı ve daha sonrasında sürmelisiniz. Ayrıca ten renginden ten rengine fark  vardır. Esmer tenlilerde tam ten rengi ruj önerilirken sarışın ve buğday tenlilerde kahvemsi, kırmızımsız ten rengi rujlar kullanılmalıdır. Bundan sonra doğal makyajınızda ten rengi rujunuzu da eklemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Lazer Kesimli Keçe Amerikan Servisler başlıklı makalemizde amerikan servisi, keçe ve lazer kesim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir