Tarzıma Yansıyan Detaylar

Tarzıma Yansıyan Detaylar

Sev,

Gülümse,

Hayal et.

Kimi sev?

Kendini. Kendinde bulduğun her şeyi sev.

Kime gülümse?

Hayata dair her şeye gülümse. Bir şarkı sözüne, gözlerindeki farklılığın varoluşuna, dokunduğun kalem ucundaki hissettiklerine tatlı bir tebessüm bırak.

Neyi hayal et?

Varlığın oluşumunu okurken kendi oluşumunu, yeryüzündeki her şeyin birbirine olan bağlılığını ve bir o kadar ayrılığını, altemira mağrasındaki insanımsı varlıktan evrimleşerek bu hale geldiğini hayal et. Hisset, içselleştir her şeyi. Okuyarak geçme, okurken zihninde tüm cümlelerin altını çiz ve kendinle buluştur.

sev gülümse hayal etHerhangi bir tarzım olması ne kadar önemli olabilir ki? Sadece hayal ediyorum ve kendimi içselleştirdiğim ne varsa kullanıyorum. Bazen hiç aklımdan geçmeyen bir aksesuarla bütünleşiyorum. O gün üzerimde neyi içselleştirdiysem öyle yaşıyorum. Dokunduğum her şeyi seviyorum. Çünkü hayal ediyorum ve hissediyorum sonrası yüzümde tatlı bir tebessümle yaşamın çelişkileriyle mücadeleye başlıyorum. Sev, gülümse ve hayal et.

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir