Tarzıma Uyum Sağlayan Aksesuarlar

Tarzıma Uyum Sağlayan Aksesuarlar

Rahat ve esnek bir işim var. Kumaş kıyafetler giymiyorum. Topuklulara mecbur değilim. En sevdiğim şeyi yapıyorum. Sürekli rahat tunikler, penye elbiseler, kot pantolonlar ve spor ayakkabılarla günü geçiriyorum. Bu durumdan da inanılmaz keyif alıyorum. Ancak durum böye olsa bile tarzıma uyum sağlayan aksesuarlarda mutlaka değişiklik yapmayı severim. Bazen hiç aklıma gelmeyen bir aksesuar uydurarak güne başlarım. O an beni iyi hissettirmesi yeterlidir. Peki, bugün tarzıma nasıl bir detay ya da detaylar yansımış olabilir?

kolyeBu kolye ucu çok uzun yıllar öncesine ait. Belki de ortaokul yıllarımdan kalmadır. En fazla 16 yaşlarındayken annem almıştı. Ancak bunun zinciri kahverengi ve naylondu. Fakat bir türlü takamıyordum. Çünkü başörtüsü ile bu kadar kısa bir kolyeyi kullanmak mümkün olmuyor. Bende daha önce tuniğimin zincirini çıkartarak kolye şeklinde kullanmaya başlamıştım. Sabah bu kolyeyi kullanmak istesem bile zinciri izn vermedi. Bende hemen çıkarılacak yerinden açarak zincire taktım. Sanırım güzel oldu. 🙂

bileklikBu bilekliği ise; çok severek aldım. Ancak çok fazla kullanamadım. Özellikle son takı modelleri arasında yaprak tasarımlı takıları görmeniz kaçınılmaz olacak. Yine evden çıkmadan takmayı bile hayal etmediğim ve anlık olarak takıp çıktığım bir bilekliktir.

ayakkabıBugün bu spor ayakkabılarını da giymeyi planlamıyordum. Çok tuhaf! sanırım aklımda olmayanları giyerek çıktım. Zaten saatlerce kıyafet seçmek bana göre bir iş değil. Giyip çıkmayı seviyorum. Yapacak birçok iş varken giyinmek benim için anlık bir ihtiyaç 🙂 Günün temposu bu şekilde detaylarla geçti. Ya sizin?

Bir önceki yazımız olan Elinizdeki Kutuları Kaplayarak Geri Dönüştürün başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir