Takılarla Kıyafetlerinize Hareket Katın

Takılarla Kıyafetlerinize Hareket Katın

Her zamanki gibi spor ayakkabılar ve penye tuniklerler güne hazırlanmayı seviyorum. Ancak bu kadar spor giyinirken hareket katmadan da duramıyorum. Gerekirse klasik bir ceketle havasını değiştirmekte, gerekirse birkaç takıyla sadeliği ortadan kaldırmaktayım. Bu yüzden spor giyimimin yanı sıra takılarla hareket vermek olmazsa olmazlarımın başında geliyor. O halde takılaral kıyafetlerimi nasıl hareketlendirdim?

kolyeMardin telkari gümüşü kolyem yıllar önce ablam tarafından hediye olarak geldi. Mardin’de gümüş olduğundan daha ucuzmuş. Bu yüzden oralara gidenler bir tane takıyla değil birçok modelle birlikte geliyor. Bugün spor tuniğim üzerine mardin işi gümüş kolyemi taktım.

bileklik

Yine Mardin’den gelen künyem telkari işidir. Uzun süredir çok severek kullanırım. Siyah bileklik mi? İşte onu ben yaptım. 🙂 Söylemesi bile keyifli geliyor. Kolyesi de var ama bugün onu kullanmadım. İlerleyen günlerde bilekliğin yapılışını kendin yap köşesinde anlatabilirim. Güne yansıyan detaylar bu şekildedir.

Bir önceki yazımız olan Elinizdeki Kutuları Kaplayarak Geri Dönüştürün başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.2 thoughts on “Takılarla Kıyafetlerinize Hareket Katın”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir