Spor Kombinle Günün Rahat Dakikaları

Spor Kombinle Günün Rahat Dakikaları

Haftanın en güzel günlerinden birisi tatil zamanıdır. Birçok kişinin tatil yaptığı Pazar gününde herkesin elbet bir planı vardır. Arkadaşlarla dışarı çıkmak, ailenizle bir araya gelmek ya da sevdiğinizle zaman geçirmek gibi düşüncelerle hazırlanmak isteyeceksiniz. Bu durum için güne uygun bir kombin seçmek en doğrusu olur. Olabildiğince rahat parçalar seçerek güne uyum sağlamanın keyfine varın. Elbette rahatlığın yanında şıklığı da bir kenara atmamak gerekir. Rahat ve esnek bir şekilde gezecekseniz en doğrusu pantolon ile tunik kombini olur. Böylece günün eğlenceli temposuna uyum sağlamış olursunuz.

spor kombinRahat bir jean pantolon ve sonrasında uzun tunikle güne keyifle başlamaya adım atın. Bu tarz parçaları hiç şüphesiz her yerde bulmanız mümkün olacak. Dahası böyle kombinler herkesin dolabında yer almaktadır. Öyleyse hiç düşünmeden pazar günü temposuna uyum sağlayacak parçalar seçin. Sizin yerinizde olsam çantama bir iki kitap ve defter atardım. Pazar günü yürüyüş yapmak ve yürüyüş sonrasında çantanızdaki kitapları okumak oldukça huzur verecek. Hayatını neşeli, keyifli, huzurlu bir noktaya taşımak sizin elinizdedir. Tatil günlerinizi evde geçirmek yerine tam tersine huzurlu bir yürüyüşe taşımayı deneyin.

Bir önceki yazımız olan Elinizdeki Kutuları Kaplayarak Geri Dönüştürün başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir