Siyah Eklem Yüzüklerim

Siyah Eklem Yüzüklerim

Kadın olarak hepimiz takıları hiç kuşkusuz çok severiz. Tarzımız ne olursa olsun bir yüzük, bileklik takmak bizimle bütünleşmiştir adeta… Yeni sezon takı modelleriyle mutlaka kendimize bir iyilik yaparız. Bazıları için takı sadece aksesuardan ibaretken, bazı kadınlar için kıyafetin ta kendisidir. Kadının kendi teninden sonra ikinci bir giysisi taktığı takılarıdır. Sade giyimine karşı rengarenk, büyük takılar takmak en iyi hissettiği şey olabiliyor. Bende takı takmayı sevenlerdenim. Ama ben biraz daha sadeliği tercih ederim. Her yerimi kaplayan takılar, aksesuarlar beni yorabiliyo. O yüzden bir yüzük, bazen tek bir kolte ya da bir  bileklik ile günü tamamlıyorum. Bazı takılarsa sevmediklerimin arasında yer alıyor ve tüm sezon boyunca o tasarımları görmezden geliyorum. Tıpkı eklem yüzükleri gibi… Evet, bu bir itiraftır. Ben uzun bir süre eklem yüzüklerini sevemedim. Parmağımdan her an çıkacak görüntüsü pek hoşuma gitmedi. Ta ki; siyahları çıkana kadar. Siyah eklem yüzüklerini görür görmez çok beğendim. Ve kendime bir kombin yaptım. Çok severek takıyor ve onları kullanırken kendimi iyi hissediyorum.

siyah eklem yüzükleriKullanırken halka yüzüğüyle birlikte kombin yapmanızı öneririm. Çünkü sade eklem yüzükleri kullanılınca havada kalıyor etkisi vermekte. Ben ilk olarak halka yüzüğü temin etmiştim. Sonrasında eklem yüzükleri tek tek yerlerini almaya başladı. Sizce de şık durmuyorlar mı?

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.1 thought on “Siyah Eklem Yüzüklerim”

  • Çok hoş ve şık gözüküyorlar. Ama tabi dediğiniz gibi bu siyahın şıklığından kaynaklanıyor olabilir. Eklem yüzükler için renk seçiminiz çok doğru olmuş 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir