Sıcak Havalarda Viskon Kıyafetlere Yer Açın

Sıcak Havalarda Viskon Kıyafetlere Yer Açın

Sıcak havalar da her ne kadar serinlemek istesek bile bu tam anlamıyla mümkün olmuyor. Kışın rehavetinden kurtularak kendini dışarı atan insanlar için yaz büyük bir keyiftir. Tatile gitmek, sabahları en güzel şekilde yürüyüş yapmak, sahilin tadını çıkartmak gibi birçok hayalimiz var. Elbette bu sıcaklarda bunları yapabilmek için doğru zamanı ve doğru kıyafetleri seçmemiz gerekiyor. Bir kere güneşin en tepede olduğu saatte dışarıda olmamalıyız. Güneşin tepede olduğu saat oldukça rahatsızlık vericidir. Gün boyu baygın gezmenize ve bir türlü kendinize gelmemenize neden olur. İkindi saatleri ya da güneş doğumu yazın en güzel anlarından biri bana göre…

Peki, giydiklerimizle nasıl ferahlayacağız?

İnce kumaşlardan ziyade doğal kumaşlardan üretilenleri tercih edin.

gizli-dugmeli-elbise--ekru--refka-214523-2Viskon kumaştan üretilen elbiseler olabilir.

sal-desenli-tunik--kirmizi--refka-202604-1Şal desenli tunikler  sıcak günlerde severek giyebileceklerinizin arasına almalısınız.

etnik-desenli-tulum--lacivert--refka-202622-1Ya da tek parça bir tulumla günü kapatın. Bu modeli rahatlıkla tavsiye ediyorum. Dışarı çıkarken üzerine ince uzun bir yelekle tamamlamanız yeterlidir. Bol, rahat ve  serin tutuyor.

desenli-pantolon-etek--pembe--benin-202628-1Yüksek belli pantolon etek modelini de çok seveceksiniz. Özellikle bol giyinen biriyseniz seçtiğim modeller tam size göredir.

Her şeyden önemlisi viskon çok serin tutar. Bu konuda keten kumaşının önüne geçebilir. İnce olmasının yanı sıra sıcak günlerde güneş ışınlarını içine çekmez. Hafif bir esintide serinlemenizi sağlar. Çok sık olarak  kullandığım için tavsiye ediyorum. Mesele yaz sıcaklarında krep kumaşlardan üretilen kıyafetleri tercih etmeyin. Kesinlikle yakıcı bir etkisi var. Onun için viskon günlük hayatınızın tercihleri arasında olabilir. Zaten bir kez kullandığınızda bütün yaz seçiminiz haline gelecek.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir