Sebze Kasalarından Evinize Geri Dönüşüm

Sebze Kasalarından Evinize Geri Dönüşüm

Duvar için dekoratif raflar, gazetelikler, sedirler gibi çeşitli ev dekorları hazırlayabileceğiniz sebze kasaları çok ilginizi çekecek. İlk başta sıradan bir kasa gibi gözükse bile sonrasında birkaç ufak değişiklik sayesinde bambaşka hale getireceksiniz. Sebze kasasından neler yapılabilir? Evinize ne gibi değişikliklere bulunabilirsiniz?

Ahsap-Kasalar-ile-Duvar-Susleri

Duvarları hareketlendiren, neşe katan bu rengarenk raflardan yapmaya hemen karar vereceksiniz.

havluluk

Ya bu havluluğa ne dersiniz?  Simetrik olmayan dizaynı ve rengarenk tasarımı sayesinde banyoya çok fazla hareket katmış.

bahçe dekoruEn çok ilginizi çekecek olan ve hayran kalacağınız bu paletlerdir. Ahşap paletleri boyayarak bahçesine sedir hazırlamak büyük emek istiyor. Elbette sizde yapabilirsiniz. Birkaç sprey boya ile bu işi kolayca halletmek mümkündür.

cocuklar-icin-bahcede-kum-havuzu-yapabilirsinizÇocuklar için hazırlanan bu kum havuzu da oldukça şirin duruyor. İç dünyanızı hareketlendirecek, renkli hale getirecek bu dekorları yapmak için çok masrafa da gerek yok. Sadece biraz ahşap kasalara ihtiyacınız var.

sebze kasasıBoyanmamış hali de oldukça hoş duruyor. Bu kasaları boyamak istiyorsanız sprey boyalar yeterlidir. Hem işinizi kolaylaştıracak, hem de çok hızlı boyayacaksınız.

kasadan-tekerlekli-sehpa-yapımıKasadan yapılan tekerlekli gaztelik içinde birkaç tekerlek, matkap ve vidaya ihtiyaç var.

kasadan harikalarKısacası bu dekorlukları gördükten sonra yapmak istemeniz kaçınılmaz olacak. Ve hatta bir an önce malzeme arayışına girerek hazırlıklara başlayacaksınız.

Not: Alıntıdır.

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir