Renkli Kıyafetlerle Güne Keyifle Başlama Zamanı

Renkli Kıyafetlerle Güne Keyifle Başlama Zamanı

Yoğun koşuşturmaların verdiği yorgunluk ve bitkinlik insanın tüm enerjisini alıyor. Modern çağın getirdiği stres, gerginlik gibi yorgunlukları biraz olsun yok etmek istiyorsanız giydiklerinizde değişiklik yapın. Negatif enerjiniz olduğu zamanlarda en doğru adım pozitif enerji yayan kıyafetler ve aksesuarlar tercih etmektir. Haftanın ikinci iş gününde yeteri kadar enerjik hissetmiyorsanız yapmanız gereken sizi rahatlatacak aksesuarlarla güne başlamak olmalıdır.

güne keyifle başlaBu ara kombinlerimde sıkça bol paça pantolon kullanıyorum. Günlük rahat etmenin en kolay yoludur. Sıcak havaların yavaş yavaş kendini göstermeye başladığı bugünlerde kesinlikle tercih etmelisiniz. Hem günü rahat geçiriyor, hem de şıklığınızı koruyorsunuz. Elbette rahatlık ve konfor daima ilk sırada gelir. Seçmiş olduğum bol paça pantolon üzerine kırmızı tonlarda bir tunik ve turuncu ile pembe detaylar oldu. Neden pembe ve turuncuyu tercih ettim? Turuncu çok fazla enerjisi olan canlı bir renktir. Yanına ikinci bir neon renk çok patlar ve bu defa enerjinizi dengeleyemezsiniz. O yüzden turuncunun enerjisi toz pembe ile dengeleyin. Güne keyifle başlayın.

Bir önceki yazımız olan Elinizdeki Kutuları Kaplayarak Geri Dönüştürün başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir