RAMAZAN BAYRAMINA ŞEKER GİBİ KOLONYALAR

RAMAZAN BAYRAMINA ŞEKER GİBİ KOLONYALAR

Sayılı gün çabuk geçermiş. Ramazan ayının sıcak günlere gelmesi sebebi ile herkeste bir endişe, telaş vardı. Bu sıcaklarda nasıl geçecek, kolay atlatabilecek miyiz? gibi… Ama bugün 10. günü geride bıraktık. O kadar hızlı geçiyor ki; ramazan bayramı hazırlıkları bile düşünülmeye başlandı. Gelecek misafirlerimiz için tatlısı, sarması, şekeri ve elbette kolonyası derken büyük bir telaş sarmakta. Bu yüzden bende size bu ramazan bayramında misafirlerinizi daha güzel kolonyalar ile karşılamanız için Oriflame serisini tanıtmak istedim. Limon kolonyasını sevmeyenler için oldukça idealdir. Özellikle bazı kişiler parfüm yerine kullanıyor.

lavanta kolonyaBenim favorim lavanta olanıdır. Ütü yapmayı çok seven biri olarak ben bu kolonyayı ütünün içerisine birkaç damla damlatarak da kullanıyorum. Kıyafetleriniz oldukça güzel kokuyor 😉 kesinlikle giysilerinizde sararma yapmaz.

112594078_tn30_0Frezya aromalı olan kolonyası da son derece hafif ve parfüm niyetine tercih edenler var.

portokal çiçeğiPortakal çiçeği olanını kullanmadım. Ancak bunu kullananlar yer silmede suyun içerisine birkaç damla dökmekte ve evini mis gibi bir hale getirmektedir.

çarkıfelek ve beyaz çayÇarkıfelek ve beyaz çay kolonya özü olarak geçen diğer bir ürün…

limonnnBir kolonya klasiği limon kolonyası…

kırmızı elmaVeee şuan benim en çok merak ettiğim kolonya… Kırmızı elma esansı olarak tasarlanan ürün Ramazan bayramına özel olarak kataloğa girdi. Kesinlikle alacağım ve bu bayram misafirleri limon klasiğinden çıkartarak daha farklı kokular ile karşılayacağım. Kolonyaların her biri 400 ml olarak büyük şişelerdedir. Sadece kolonya olarak değil, ütüde, çamaşır makinasında, yer silerken yani ev temizliğinde de rahat bir şekilde kullanabileceğiniz güzel kokular için acele edin. Bayrama bir an önce hazırlık yapın.

ramazan kolonyaları

Ramazan’ın 10. gününde bu yazıyı yazmamın amacı; sipariş vermekte acele etmenizdir. Size yakın oriflame danışmanı bulabilmek için tık tık…

Bir önceki yazımız olan UN KURABİYESİ TARİFİ başlıklı makalemizde kurabiyesi, tarifi ve un hakkında bilgiler verilmektedir.3 thoughts on “RAMAZAN BAYRAMINA ŞEKER GİBİ KOLONYALAR”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir