Rahat ve Şık Kombin Önerisi

Rahat ve Şık Kombin Önerisi

Hazırlamış olduğum tüm kombinler sadece öneri amaçlıdır. Daha öncede bunu yazılarımda paylaşmıştım. Kombin parçalarının fiyatlarını vermemenin nedeni; hazırlamış olduğum programda dünyaca ünlü markaların parçaları yer alıyor. Bu yüzden hem ulaşılması çok zor, hem de bütçe olarak biraz yüksektir. Zaten parçaları bulabileceğiniz modellerden seçiyorum. Genellikle de rahat ve şık günlük kombinler oluyor.

Günün Kombin Önerisi

Seçtiğim parçalarda en çok kot kullanıyorum. Peki, neden çok sık kot parçalar seçmekteyim? Kotların mevsimi hiçbir zaman geçmez. Daima birçok parçayla uyum sağlar. Her tarzda kombin yapabilirsiniz. En önemlisi rahat ve günlük koşuşturmanızdaki temponuza ayak uydurur. Giydikleriniz şık olduğu kadar ilk kural rahat edebilmenizdir. Yürürken, hareket ederken, işlerinizi yaparken rahat nefes aldığınızı hissetmelisiniz. Ayaklarınız yere sağlam basmalı ve bunda kıyafetlerinizin etkisi mutlak vardır. O yüzden seçtiğim kombin önerileri daima günlük yoğun tempoya göre ayarlıyorum. Kot bir tunik, desenli pantolon ve etkin esintilerin yer aldığı aksesuarla günü tamamlayın. Dantel ayakkabılar, nakışlı bileklikler ve tropikal bir pantolon sizi oldukça tarz gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Gardolaplarınıza Pratik Çözüm başlıklı makalemizde diy, gardolap ve gardolaplarınıza yer açın hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir