Rahat Hafta Sonu için Kombin

Rahat Hafta Sonu için Kombin

Yoğun bir yaşam herkesin hayatında aldı başını gitti. Son zamanlarda kime nasılsın? diye soru sorsam verdiği cevap “yoğunum” oluyor. Elbette bun bende dahil olarak düzeni bozmadan hayata ayak uyduruyorum. 🙂 Yoğun olan insanların başarılarının peşinden koştuğunu görmek, işini hakkıyla yapmaya çalışanları tanıdıkça mutlu oluyorum. Gerçekten işini hakkıyla yapan, hayalleri peşinden koşan çok az insan gördüm ve böyle insanları gördüğünüz zaman sakın bırakmayın onları… Herkesin iş bitse eve gitsek, off bugünde bitse modunda gezdiği son yıllarda mesai bitmeden şunları yerine getirmeliyim diyen insanları görmek heyecanımı artırıyor. Mesai bitimine değil, işini bitirmeye odaklanan insanları sevin ve onları bulduğunuz zaman sakın bırakmayın. Peki, kombin ile bu cümlelerin ne alakası var? diyeceksiniz. Yoğun bir hafta içi geçiren kişiler için elbette spor ve rahat kombin hazırlamasam olmazdı. Geçen hafta çalışan bayanlar için etekli spor bir kombin hazırlamıştım.  Bu hafta biraz daha spor ve pantolonlu kombinimi sizler için seçtim. Hazırladığım kombinlerdeki parçaların birçoğu dolabınızda rahatlıkla bulunacak. Bunun için hiç endişe etmeden hafta sonu kombininizi size sunduklarıma göre uyarlayarak rahat ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

10423267_840319846018959_4999784677576534663_n

Camel rengi kot pantolonunuz, üzerine siyah bir hırka, bordo rugan spor ayakkabınız, küçük bir çanta, günlük spor bir şal, trençkotunuz ile rahatlığın ve şıklığın görsel şölenini üzerinizde yaşatın. Elbette varsa bileğinize kırmızı, bordo tonlarda saat ya da bir aksesuar takın. Takılarınız arasında geniş bileklikler daima yer alsın. Bu tarz bileklik ve saatlerin modası hiçbir zaman geçmez. Keyifli, şık ve rahat bir hafta sonu için hazır olanlar artık işleri yoluna koyma vaktidir. Renkli ve hareketli dakikakalar sizlerin olsun.

Bir önceki yazımız olan KALAN KUMAŞLARI DEĞERLENDİRME başlıklı makalemizde atık, değerlendirme ve kumaşları hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir