Püsküllü Eşarp Modası

Püsküllü Eşarp Modası

Gün geçmiyorki moda akımı yeni tasarımlarıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yeni modellerle giyinmeyi seven moda tutkunlarına farklılığı ortaya koyuyor. Son yıllarda tesettür giyimde gelinen yeni akımlar, modeller kimimizin hoşuna gitti, kimimizin gitmedi. Şal modası herkesi sararken bazıları ısrarla eşarptan vazgeçmedi. Eşarp takmanın şıklığı daha çok hoşlarına gitti. Ama çoğumuz şalın rahatlığını eşarpta bulamadığımız için şalı çok kolay bir şekilde benimsedik. Bende buna dahilim ve şal artık günlük hayatımın vazgeçilmezi oldu. Şimdilerde püsküllü eşarplar yeni sezona damgasını vuracak. 80’li senelerde de annelerimizin çeyizlerinde olan püsküllü eşarplar yine karşımıza çıktı. Şahsi fikrim olarak ben pek benimseyemesem de yine değişiklikten yana olanlar kullanmaya başladılar. Birçok tesettürlü arkadaşımın başında püsküllü eşarplar yerini aldı. Bir eşarpta ne kadar fazla oynanabilir ki diye düşünenlere gelsin yeni sezon modeller.

llllBöylesine iddialı eşarp kullanırken diğer kıyafetlerinizi sade seçmenizde yarar var. Ama nedense bu eşarplar günlük kullanılabilir gibi geliyor. Özel davetlerde şıklığı bozabilecek bir havası var.

L0$110-0001-03_110-0001-3 (1)

Elbette kullandığınız modele ve renge göre değişebilir. Birde bağlama şeklini değiştirirseniz özel davetlerinizinde gözdesi haline gelir.

u-cicek-desenli-esarp--bordo--ecardin-97502-2Sadece arka kısmında püskülleri belli edecek şekilde bağlamanız eşarbı ne kadar çok değiştiriyor.

b_1f26ecf2-c2fa-4c6b-abed-08065e90ce64Bu bağlama şeklini gördükten sonra biraz fikrim değişti gibi 🙂 Ben yinede bir şeyi kendimle özdeşleştiremediğim zaman kullanmam zaman alabiliyor. 2015 yeni sezon püsküllü eşarp tasarımlarına birçok yerden ulaşmak mümkün. Unutmayın! Trend gider stil kalır. 😉Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir