PRENSES GÖMLEK MODASI TÜM HIZI İLE ESİYOR

PRENSES GÖMLEK MODASI TÜM HIZI İLE ESİYOR

Hiç şüphesiz her kadın güzel giyinmek ister. Güzel olmak, güzel gözükmek kelimeleri kadına has bir olgu gibidir adeta… Bu yüzden moda dünyası her sezon yeni tasarımları ile kadınların şıklığını bir adım daha ön plana çıkartıyor. Geçtiğimiz sezonlarda prenses etek, elbise modası adeta rüzgar gibi esti ve bu esinti tüm hızı ile devam ediyor. Tesettür giyimli bayanlarında çok fazla tercih ettiği

S-XL-free-shipping-Women-OL-temperament-silm-Lotus-leaf-lanterns-long-sleeved-shirt-moq-1pc Yeni Sezon Uzun Kollu Prenses Gömlek S-M-L-XL 2-500x500

Prenses kollu gömlek modası 2014 sezonunda eteklerin üzerine, jile elbiselerin içerisine tercih edilen tasarımların başında geliyor. Bu gömleği en büyük özelliği kollarıdır. Kolları üst kısımdan büzgü ya da pili şeklinde başlayarak daralmaktadır. Dirsek kısmı dar, üst kısmı ve kol ağızları olduğu gibi bol ol olan bu gömleklerin yaka kısımları da oldukça hareketlidir. İster nervür, ister pili şeklinde süslemeler yapılabilir.

n-prenses-gomlek--pudra--kubra-biriktir-19754

Özel tasarımları ile tesettürlü bayanlara yön veren Kübra Biriktir imzalı bu gömlek jile içerisinde oldukça hoş duruyor. Bu tasarımın kol kısımları oldukça değişiktir. Pililerin boylamasına inmesi ve kol kısmının oldukça bol durması tesettürlü bayanların taleplerini fazlası ile karşılamaktadır. Birbirinden güzel prenses gömlekler manşet kısımlarındaki değişiklikler ile sezonun hala baş tacı olmaya devam etmesi biz tesettürlü bayanların gözdesidir.

thumb

Yine Kübra Biriktir markasına ait olan bu prenses gömlek tasarımı benim favorilerim arasındadır. Özellikle pilili, kloş gibi bel kısmı hareketli ve yüksek bel eteklerin içerisine verebileceğiniz bu tarz gömlekler tercihiniz olabilir. Artık bel kısmı hareketli etekleri kapatmadan giyinmenin ve şıklığı yakalamanın keyfini çıkartmalısınız.

prenses gömlek

Prenses gömlek sadece ülkemizde değil Asya ülkelerinin de vazgeçilmezidir. Özellikle pili, büzgü, kurdele gibi tasarımları giymekten keyif alan Asya kadınları bu tarz tasarımları hayatının vazgeçilmezi olarak tercih ediyor. Açıkçası biz bayanlar ne kadar sade ve düz giyinsek bile hareketli kıyafetleri seviyoruz. Özellikle tesettür giyim alanında bu tarz giyimlerin gelişmesi bizleri çok mutlu ediyor.

prenses gömlek 1

Kübra Biriktir’e ait gömleğin yandan duruşu kolları oldukça şık olan gömleklerden sizde bir tane elde etmelisiniz. Çünkü bu tarz gömleklerin hiçbir zaman modası geçmez. Her kadın zaman zaman prenses gibi gözükmekten büyük keyif alır. Sizde bu keyfi sonuna kadar yaşamak istiyorsanız sezonun vazgeçilmezi olan tasarıma kulak vermelisiniz.

pınar şems

Prenses gömlek konusunda benim en çok dikkatimi çeken isimler arasında Pınar Şems yer alıyor. Kollarında farklı detaylar ile değişiklik yapması oldukça hoş durmaktadır. 2014 sezonunda ise kol ağızları balon şeklinde olan prenses gömlekleri sevenleri karşına çıkarttı. Şıklığı ve zarafeti ile Pınar Şems ürünlerini birçok online satış sitesinde bulabilirsiniz. Prenses gibi olmak isteyenler özel tasarım bu gömleği sizde benim gibi çok seveceksiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir