Pöti Kare Desenli Kıyafet Trendi

Pöti Kare Desenli Kıyafet Trendi

Renkler moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında olsa bile kumaşlar ve desenlerde önem arz ediyor. Hızlı bir değişim gösteren moda trendleri arasında  yeni sezonda hiç yabancı gelmeyecek bir akım var. Hatta sizi çocukluğunuza  doğru götürecek, kendinizi o günlerde yaşatacak bir akımdır. 2016 yaz sezonunda pöti kare desenler, ekoseler tasarımların baş tacıdır. Tunikler ve elbiselerde yoğun olarak yer alıyor. Yazın tunik ve altına streç pantolonla gün geçirmeyi sevenler için oldukça idealdir.

pöti kare desenler2015 sezonunda da oldukça sık bir şekilde yer alan elbiseler gözdeydi. Ancak yeni sezonda biraz daha ön plana çıkmaya başladı. Pamuklu kumaşı sayesinde serin yaz günleri sizleri bekliyor.

ekose elbiselerRahat, serin ve şık elbiselerdir. Yaza hazırlık yapıldığından dolayı pamuklu kumaşlardan tercih ediliyor. Unutmayın ki; pamuğun nem çekme özelliği vardır. Bu  yüzden sıcak günlerde kıyafetlerinizde çok sık dikkat etmeniz gereken kumaş cinsleri arasında yer almalıdır. O halde 2016 sezonunda ekose ve pöti kare elbiselerle rahat günler sizleri beklemektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir