Petrol Yeşili 2015 sezonunda Şişe Yeşili

Petrol Yeşili 2015 sezonunda Şişe Yeşili

Çok değil bundan 7-8 sene öncesine kadar petrol yeşili ve petrol mavisi çok modaydı. Üniversiteye giderken uzun kazak tuniğim vardı petrol yeşili. Bu yüzden o renk tonunu asla unutmam. Birde renkler benim için çocukluk hayallerim. Renklerle aramda hep güçlü bir bağ oldu. Bu sebepten dolayı yeni çıkan renkleri görünce hemen adını koyabiliyorum. Tabi ki; gerçek ismini öğrenince şaşırmamadığımı söyleyemem. 2015 sezonunda petrol yeşilinin şişe yeşiline dönüşmesi bende şaşkınlığa neden oldu.

images

İlk tepkim “ama bu petrol yeşili” 🙂 Çok fark var mı? diye sorarsanız ben o petrol yeşili kullandığım dönemlere dönünce arada fark göremiyorum. Hatta bana kalırsa sadece yeni sürülen renk pantonesinde farklı isim verebilmek için bunlar oluyor. Yani dikkatli olun dolabınızda petrol yeşiline dair mutlaka bir şeyler vardır.

2015-yaz-modasi-renkleri-sise-yesili_9e78ec2c-76c6-4a6a-94a0-5c6c49cf04b1_7

2015 renk pantonesi olarak belirlenen şişe yeşili vitrinlerde boy göstermeye başladı. Birde bu sezon yeşilin farklı tonlarını çok fazla göreceğiz. Renkli ve bir o kadar eğlenceli yeni sezon bizleri bekliyor. 2015 renk skalasını anlatmaya devam edeceğim takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir