Pazartesi Gününe Rahat Kombinle Başla

Pazartesi Gününe Rahat Kombinle Başla

Mayıs ayı boyunca söylediğim bir cümle vardı. Havalar şimdi serin gidiyor ama ramazan ayına mutlaka sıcaklar artacak. Haziran olduğu için durum böyledir ama Mayıs bahar gibi değil daha çok sonbahar gibi geçtiğinden sıcaklar hiç gelmeyecek sandık. Ancak er ya da geç güneş kendini gösterecek ve sıcaklarla buluşacağız. Nitekim öyle de oldu. Bu yaz sıcaklarında giydiklerinizi serin olan kumaşlardan tercih etmeniz daima en doğrusudur. Etek, salaş pantolon ve sizi hiç sıkmayan modellerle günü rahat geçirin. Hem şıklığı da yakalamanız mümkün. Özellikle pantolon ve eteklerde dikkatimi çeken beldeki lastiktir. Sanırım kemerli kıyafetler insanı sıktı ve daha rahat bir şeyler ister haline geldi. Her zaman söylediğim bir şey var rahatlık şıklıktan daima önemlidir. Ancak rahat giyinmek şıklığa engel değildir. Hele ki; özel bir sektörde ya da kamusal alanda görev almak zorundaysanız şık olmak zorunda kalabilirsiniz. O zaman güne rahat, şık ve serin tutan bir kombinle başlayalım mı?

etekli kombinSiyah tül ve beli lastikli etekler her yerde var. Üstelik çok uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Kombinlerde kullandığım ürünler yabancı ürünler ve daima fiyatları çok yüksek. Bunun için ülkemizde bulabileceğiniz parçaları seçiyorum. Çok uygun satış yapan mağazalara girdiğiniz zaman bu tarz etekleri anında bulacak ve temin edeceksiniz. Elbette ceket biraz daha zor olabilir. Yine de ceket ve aksesuar renklerinde kıyafetler bulmanız zor olmasa gerek. Şık bir ceket ve beli lastikli bir etekle güne merhaba demeye hazır olun. Yazın ilk sıcaklarını yaşarken işlerinize ve hayatınızdaki her şeye keyifle odaklanın.

Bir önceki yazımız olan İletişime İlk Adım başlıklı makalemizde biristek, dersler ve iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir