Pazartesi Gününe Enerjik Kombin

Pazartesi Gününe Enerjik Kombin

 

Sıcak günleri ne kadar özlediğinizi biliyorum. Çünkü aynı durumdayız. Hiç şüphesiz bu soğuk günlerin ardı çok sıcak yaz aylarıdır. Ramazanın gelişine yakın muhtemelen çok sıcak günler bizleri karşılayacak. Peki, bu sıcak günlerde nasıl giyinmeli ve kendimizi korumalıyız? Ben size sürekli olarak yaz kombinleri hazırlıyorum. İlk başta sezonunda trendleri arasında olan ve benim hiçbir zaman vazgeçemediğim bol paça pantolonlar geliyor. Dar kıyafetler sıcak aylarda çok fazla bunaltır. Sizi hiçbir şekilde serinletmez.

pazartesi kombiniSıcağı kumaşa çeker ve teninizi nüfuz eder. O yüzden sıcak yaz günlerinde bol kesimli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Genellikle yaptığım kombinlerde bol kesimlerin olması bundan kaynaklanıyor. Ayrıca günlük şıklığınızdan da ödün vermeden giyinebileceksiniz. Bu defa yine desenli pantolon tercih ederek üzerine toz pembe bir gömlek kullandım. Ancak benim tarzım her zaman renkten yanadır. Neonları kullanmadan duramam. O yüzden bu kadar soft renkli kombine yeşil ve saks mavisi detaylar eklemek yerinde bir seçim oldu. Uyumu, hareketliliği  ve şıklığı ile çalışma hayatınıza ayak uydurun. En önemlisi giydikleriniz arasında daima hareket edebilesiniz. Giyinirken şıklığından daha çok rahat hareket ediyor olmanızdır.

Bir önceki yazımız olan Elinizdeki Kutuları Kaplayarak Geri Dönüştürün başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir