Patates Suyu Cildinize İyi Gelecek

Patates Suyu Cildinize İyi Gelecek

Cilt bakımı yapmak güzelleştirmenin yanı sıra ciltteki ölü derileri yok etmek ve rahat nefes aldırmaktır. Cilt bakımı yapan kişilerin ciltlerindeki duruluk bundandır. Kişiyi solgun değil daima canlı gösterir. Elbette cilt bakımı yapmanın birçok yolu var. İster bir güzellik salonunda düzenli bakım yaptırabilir, ister kendi evinizde yapabilirsiniz. Ancak güzellik salonlarına gitmeye ve kozmetik ürünlerine çok ciddi paralar ödemeye gücünüz yetmiyorsa kendi evinizde de bir takım bakımlar yapmak mümkündür. Benim şahsi görüşüm ne kadar kozmetikten ve kimyasal ışınlardan uzak durursanız o kadar iyidir. Doğal maskeler, kürler bunlardan daha iyi sonuç veriyor. Hem de doğal olduğu için rahatlıkla kullanabileceksiniz. Sizin için tamamen doğal ve çok muhteşem doğal bir kür önereceğim. Normalde her şeye muhteşem gibi cümleler kullanmam. Ben bir kez kullandığımda çok iyi sonuç aldığım için söylüyorum.

patates suyu

Her gün cildinizi patates suyu ile yıkayın.

Evet, tam da okuduğunuz gibi. Her gün bir patatesi rendeleyip suyunu sıkarak temiz cildinizi onunla yıkayın. Mermer gibi bir cilde sahip olacaksınız. Düzenli yaptıkça ilerleyen yaşlarda cildinizde aşırı kırışık, çizgi ve lekelenmelerden arınacaksınız. Cilde hem yumuşaklık veriyor, hem lekeleri gideriyor, hem de pudra sürmüşsünüz görüntüsü sağlıyor. Akşam ya da sabah yapmanız mümkündür. Sabahları dışarı çıkmadan önce yaparsanız cildinize pudra sürmüş görüntüsü sağlayacak. İçerisindeki nişasta aynen bu şekilde yapıyor. Bunun yanı sıra püresini atmayın. Rendelediğiniz patates püresini göz altlarınıza yerleştirip 20 dakika kadar bekletin. Düzenli olduğu zaman göz altı morluklarınızda azalma görülecek.

İşte, evinizde kendi imkanlarınızda yapabileceğiniz bir kür. En azından bir kez olsun deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün.

Bir önceki yazımız olan Pazartesi Gününe Rahat Kombinle Başla başlıklı makalemizde biristek, etekli kombin ve pazartesi kombini hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir