Orlon İpten Sepet Örgü Modelleri

Orlon İpten Sepet Örgü Modelleri

Gün geçmeden yeni bir geri dönüşüm ya da kendin yap projesi ile karşılaşmak oldukça keyif vericidir. Hepsini uygulamayı ve anlatımlarını paylaşmayı çok istiyorum. Ancak bu kadar projeyi bir anda yapmak son derece zaman alıcı olmaktadır. Onun için zamana yaymak ve sırayla hazırlamaya başlamak en doğrusudur. Bu defa sizin için bulduğum orlon ipten sepet örgüleri çok seveceksiniz. Şahsım adına ben çok beğendim ve bir an önce yapmak istiyorum. O halde orlon ipten yapılan sepet örgülere hep birlikte göz atalım.

Çift-katlı-tiğ-işi-örgü-sepet-modeliRengarenk sepetlerin görünümü oldukça güzel duruyor. Büyük ev tekstili ürünleri satan markalardakiyle aynı durmuyor mu? Sizde kendiniz çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

sepet örgüBu model çok daha ağır duruyor. Banyoda küçük havlularınızı yerleştirmek için iyi bir dekoratif ürünü olabilir.

Tıpkı bu modelde olduğu gibi dekoratif olarak banyoda rahatlıkla tercih edilebilecek şık bir tasarım.

Peki, yapılışları nasıl?

Gökkuşağı-Sepet-Seti-Yapımı-1Gökkuşağı-Sepet-Seti-Yapımı-2Bu kez sizin için iyice araştırma yaparak yapılışlarını da buldum. Eğer biraz olsun örgü biliyorsanız bunları da çok rahat örebilirsiniz. Öyleyse elinize bir ip ve bir tığ alarak başlayın. Ayrıca örgü el işleri arasında en zevklisidir.

Not: Alıntıdır.

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir