Ofis Çalışanlarına Günün Kombini

Ofis Çalışanlarına Günün Kombini

Yoğun bir haftaya başlarken  şık ve rahat parçalar seçmek günü kolaylaştırmak açısından oldukça önemlidir. Sürekli etek-gömlek ve tunik-pantolon ikisinden sıkılmış olanlara minimal tarzda bir kombin önerim olacak. Tek parçalarla sade olmanın keyfini yaşayacaksınız. Artık gün boyu ofis içinde çalışmaktan sıkılmayacak, işlerinizi yaparken çok rahat edeceksiniz.

ofis kombini2016 sezonunda triko elbiseleri çokca göreceğiz. Birçok marka ve koleksiyonları süsleyen triko elbiselerle günü geçirmek size de büyük rahatlık sağlayacak. Üstelik sonbahara veda ederken bolca triko elbiselerden almaya başlama zamanıdır. Tek bir parça elbise, üzerine şık kışlık bir yelekle kombininiz tamam. Kumaş elbiseler, etekler ve gömlekler içerisinde olmaktan çok yoruluyorsanız bu tarz bir kombine yer vermenizi tavsiye ederim. Bordo, sütlü kahve ve siyah uyumuna mavi katmaksa tarz meselesidir. Ben şahsım olarak daima renkleri sevdiğimden dolayı üzerimde renk taşımazsam yapamam gibi geliyor. Dilerseniz mavi yerine siyah aksesuarlarla da kombininizi oluşturabilirsiniz. Gününüz keyifli, rahat geçmesi için minimal tarzınızı hayatınıza yansıtmayı denemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir