MUHABBET TADINDA SON DERS

MUHABBET TADINDA SON DERS

Eğitimin son ders günü 21 Haziran 2014 ve tüm blogger akademi öğrencileri olarak bugünü beklemekteyiz. Günlerce bloglarımızın içeriğini oluşturduk, yazdık olmadı, tema kurduk olmadı, isyan ettik hiç olmadı, derken hepimizin şimdi birer bloğu var. Bir şeyler paylaşmak ve birilerine bunları elinizden geldiğince aktarmaya çalışmak çok güzel… 21 Haziran sabah 7’de uyanarak 8:15’de son ders günü heyecanı ile evden çıkarım. Bu arada heyecanlı olduğumu bilmiyordum. Bugün derste öğrendim 🙂

20140621_114753-cropİlk ders saati Mehmet Salih Yıldız hocamız günlerdir sorduğumuz eklentileri anlatır. Kısa, öz ve anlaşılır bir şekilde dersin içeriğini bize aktarır. Dersin ilk haftalarından sonra katılan Mehmet Salih hocamız gerek derste, gerek ders dışında çok büyük yardımları oldu. Özverili bir şekilde çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

20140621_125051-crop

Saat 12:00 sularında taa Salih Çaktı hocamızın ilk derslerden itibaren bahsettiği Tea.kolik.com bloğunun sahibi Hamza Şamlıoğlu ile büyük buluşma gerçekleşir. Salih hoca kendisini sorularınız ile istediğiniz kadar terletebilirsiniz dedi ve gerçekten ders öyle geçti. Arkadaşlarım art arda soru sıralama yeteneğine sahipler ve çok önemli bir noktayı unuttuğun detayı başkası yakalayabiliyor, sende onunla birlikte öğreniyorsun. Hamza Şamlıoğlu  gelir ve sohbet tadındaki dersi şahsım adına çok hoşuma gitti. Kendisini dinlemek büyük bir keyifti. 2005 yılından beri blog dünyasında olması bizim için en büyük avantajlardandı. İçerik üretmek, ne sıklıkla içerik girmek, özgün olmak, bilgilerinizi rahatlıkla paylaşmak, olumsuz yorumların karşısında neler yapılabileceğini anlatma konusunda fazlası ile cevapları aldığımızı düşünüyorum.

20140621_125055-crop

Beni ilgilendiren en önemli kısım “bilgilerinizi paylaşın” demesi oldu. Bir kere daha anladım bloğumda moda ve tekstil ile ilgili birçok bilgi paylaşımında bulunmanın hiçbir sıkıntısı olmayacağını… Dersimiz en son fotoğraf çekimi ile biter. Hani okuldan mezun olduğunuz son gün var ya işte bizimkisi öyle bir gündü. Sürekli fotoğraf çekimi, muhabbet tadında dolu bir günü daha noktalarız.

2014-06-21 22.18.37 Bu da Salih Çaktı hocamızın son hali. Nasıl mutlu ama ben olsam bende mutlu olurum. Bitmek bilmeyen sorularımız ve her hafta çekilmez hallerimizden sonra mezun edilişimiz en çok onu sevindirdi. 🙂 Her şey için çok Teşekkür ederim.

Bugünü farklı bir anlatımla okumak için tesettüryakasi.com tıklayın.

Bir önceki yazımız olan ÇOCUKLUK ARKADAŞIMIN NİŞAN BOHÇASINA KESELER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.1 thought on “MUHABBET TADINDA SON DERS”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir