MODANİSA YEMEĞİNE KATILAMAMA SEBEBİM

MODANİSA YEMEĞİNE KATILAMAMA SEBEBİM

Hayat bana hep zor şeyleri sunuyor. Hayal kurdurtuyor sonra o hayali gerçekleştirmem için hedefime odaklıyor. Hedefime ulaşmak için çok uğraştırıyor. Zor olanı sunuyor sürekli karşıma…  Lise yıllarında dikiş derslerimde bile hocalarımın farkına varmıştı bu zorluk… hepsinin tek sorduğu neden zor şeyler seni buluyor ya da neden zoru seçiyorsun?gibi… Bundan şikayetçi değilim aksine yaşam tarzım haline geldi ve bir şey kolay olsa bunda bir aksilik var diye düşünüyorum 🙂 zor olanı bilerek seçmiyorum elimde değil hayat bunu bana sunduğu için üstesinden gelmem gerektiğini öğretti. Hatta böyle daha çok mutlu olduğumu fark ettim. Bunlardan bir tanesi 2 ay önce modanisa blogger akademi eğitimine katılma hakkını kazanmam çok şaşırtmıştı. Daha sonra eğitimde her şeyin iyi gitmesi gibi sürekli şaşkınlık içerisinde oldum. Eğitim bitip memlekete döndüğümde biliyordum muhakka Ramazan ayında bir araya gelineceğini ve katılamayacağımı… Aynen öyle oldu 14 Temmuz günü Modanisa boğaz manzaralı Yakamoz’da yemek daveti verdi. Sadece blogger akademi öğrencilerine değil sürekli olarak büyüttüğü ekibide oradaydı. Mankenlerine kadar birçok isim yer aldı. Orada olmayı kalbim çok arzu etsede Ankara’da yaşıyor olmam değil hayatın bana sunduğu zorluklardan dolayı katılamayacaktım. İstanbul’da bile olsam katılamayacağımı biliyordum. Bir sonrakine ya da daha sonraki zamanlarda karşılaşacaktım tanışmayı çok istediğim kişilerle yemek yeme fırsatını… Kerim Türe, Sami Güzel, Özlem Şahin, Murat Dağlı gibi güzel insanlarla bir arada olup hem sohbet, hem de bloglar hakkındaki düşüncelerini konuşmam bir başka bahara kaldı.

İçerikKuleli Yakamoz Restarantta verilen iftar yemeğinin oldukça güzel ve keyifli bir akşam olduğunu arkadaşlarım sağolsunlar anlattı.

imagesSeçilen mekan verilen değeri en güzel şekilde açıklıyor.

Kadife sekerlik kutusuEğitimin başından beri bizi hediyeleri ile mutlu eden modanisa bu sefer iftar yemeğinde Kütahya’dan kadife kutusunda özel şekerlik hediye ile yine muhteşem bir jest yaptı. Bu ince düşüncesinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ayrıca blogger akademiden arkadaşım olan Ayşe Betül hediye ile ince düşüncesi ile farkını bir kez daha ortaya koydu. Aslında ne boğaz manzaralı yemek, ne hediye tek düşüncem Kerim Türe ve ekibi ile aynı masada sohbet ederek güzel bir iftar yapmak… Şimdi olmasa bile gelecekte umarım bir araya geliriz.

 

Bir önceki yazımız olan İPEK NEDEN PAHALI başlıklı makalemizde ipek, kozası ve neden hakkında bilgiler verilmektedir.2 thoughts on “MODANİSA YEMEĞİNE KATILAMAMA SEBEBİM”

  • Sen hedyelerin en güzelisin, nasıl bir tevafuktur ki bu, ikimizin de zorluk üzerine yazısı var…Link vereyim derken fark ettim 🙂 İnan bana bu konuda yalnız değilsin 🙁 Başarın artarak devam edecek biliyorum. Sevgilerimle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir