MODANİSA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

MODANİSA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Online satış mağazaları her geçen gün biraz daha artmakta ve büyük ilgi gördüğü kadar ciddi kolaylıklar tanımaktadır. Bu durum kesinlikle tüketiciler için çok büyük avantajdır. Tesettür online satış mağazası olan modanisa ilklerin arasında yer alıyor. 3 yıl önce 2 ortağın başlattığı küçük bir mucize daha sonra büyük hedeflere ulaşan bir hikayesi var.. Her gün binlerce ziyaretçisi olan firma 3.yılına özel olarak 28 mayıs günü tesettür defilesini gerçekleştirdi.

Modanisa-Tesettür-Defilesi-2Bu defile sadece podyumda değil online olarak takipçilerinin seyretmesi içinde güzel bir ortam hazırladı. 50 ülke tarafından izlenmesini sağlayan online defile olarak büyük bir ilgi toplamayı başardı. Ekran başında defileyi izleyen takipçilerinin de hediyeler kazanması için kıyasıya bir mücadele oldukça eğlenceliydi.

modanisa-defile-fotograflari-6                 Bizde modanisa moda blogger akademisi öğrencileri olarak defileyi seyretmek için yer aldık.

20’den daha fazla tasarımcının özel kıyafetleri defilede boy gösterdi. Tüm bu heyecana 50 ülke ile birlikte bizlerde tanık olduk. Pınar Şems, Pınar Akşam, Tuba Kuşçuoğlu (Minel aşk), Mustafa Dikmen, Esra Betül gibi isimler ile tanışma fırsatını yakalamak bizler için çok önemliydi.

2014-05-28 17.56.09                                       Ben, Pınar Şems ve Tuba Kuşçuoğlu (Minel-aşk)…

tesettur-giyimin-ozel-tasarimlari-50-ulkede-izlendi-IHA-20140529AW103450-3-t Modanisa yönetim kurulu başkanı Kerim Türe ve pazarlama müdürü Murat Dağlı’da defiledeydi.

Blogger akademi öğrencileri olarak Murat dağlı ile güzel bir sohbette bulunduk. Sayın Dağlı’nın gösterdiği ilgi ve alaka oldukça memnun ediciydi. Kısacası defilede her detay mükemmel ve samimiydi.

Modanisa-16Modanisa-24

 

 

 

 

 

 

Defileden bazı kareler birbirinden güzel tasarımların yarıştığı heyecan dolu anlar. Her biri göz dolduran tasarımlar büyük ilgi gördü.

modanisa-ile-studio-voguede-tesettur-modasi-ruzgari-estiAncak defile arasında kıyafetlerin en göz alıcısı Mustafa Dikmen’in “balık elbisesi” oldu. Tarzı, çizgisi ile oldukça fark atan tasarımların başında geliyor. Online üzerinden satış yapan Modanisa firmasının böyle nice güzel defileleri olması dileğiyle… Bir sonraki yazımda  görüşmek üzere…

Defileyi merak edenler için…

Bir önceki yazımız olan GÜNAHLARDAN BERAAT OLMAK DİLEĞİYLE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.3 thoughts on “MODANİSA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir