MEŞHUR BB KREM ÖZELLİĞİ

MEŞHUR BB KREM ÖZELLİĞİ

BB krem ne işe yarar? gibi birçok soru sorulmaktadır. BB krem ilk kez Almanya’da dermatolog tarafından hastalar için bir merhem olarak üretilmiştir. Daha sonra güzelliklerine ve cilt bakımına oldukça önem veren Güney Koreliler tarafından ilerletilerek bir kozmetik ürünü haline gelmiştir.

bb kremlerÇeşitli markalardan bb kremler…

Kırışıklık giderici ve kapatıcı, sivilceleri kapatan ve iyileştiren, lekeleri gideren, güneş koruma özellikli, doğal renklendirici gibi birçok etkisi vardır. BB kremler Güney Kore’de cildi beslediğinden dolayı sürekli kullanılmaktadır. Fondöten gibi makyaj ürününden daha farklı yapısı var. Gözenekleri kapatmayıp cildi beslediği için çok tercih edilir hale geldi. Güney Kore insanı beyaz tenli olmayı çok sevdikleri için vazgeçilmezleri arasındadır. Birçok Kore’de ünlü kişiler tarafından BB krem kullanılmaktadır. 24 saat boyunca cildi besleyen bu kremler farklı tonları ile yer alıyor. Bir ilaç olarak çıkan krem şimdilerde kozmetik markalarının baş tacı olan ürünüdür. Aslında bb kremler çok geride kaldı. CC kremler hatta Avrupa’da DD kremlere kadar yer alırken ben bb kremi yeni denedim. Cildime iyi gelmesini zaman göstericek ancak cilt rengini dengelediği doğru. Daha sıvı bir ürün olmasından dolayı çok az kullanmanız yeterli olacaktır.

BB krem anlatımını daha iyi bir video ile öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan MEYİLLİ ZITLIK NEDİR? başlıklı makalemizde meyilli, nedir ve zıtlık hakkında bilgiler verilmektedir.3 thoughts on “MEŞHUR BB KREM ÖZELLİĞİ”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir