MAVİ VE YEŞİL KOMBİNİNDE KAHVE UYUMU

Doğanın 2 güçlü renkleri arasında baş tacı olan mavi ve yeşil zıtlığı daima dikkatimi çekenlerin başında geliyor. Severek kullandığım mavi ve yeşil rengi oldukça gösterişliler arasındadır.

maviRenklerin güçlü bir yeri var benim dünyamda… Özellikle doğada gördüğüm her şey farklı bir nesneye dönüşüyor. Mavinin ve yeşilin bu muhteşem zıtlığını kullanmak isteyen bayanlar kahve tonu ile yumuşatarak renkleri gönlünüzce kullanın. Unutmayın! Trend gider, tarz kalır. Tarzınız neyse onu her sezon yaşamayı bilin.

DSC00455Bir çanta bu muhteşem zıtlığı böylesine güzel anlatabilirdi. Tam on ikiden vuran ve gönlümü fetih eden bu renklerin harika uyumu beni benden aldı. Ayrıca bu çantayı kullanırken tüm kıyafetiniz mavi ve yeşik olacak değil.

kolyeeİşte, bu dediğim anda gelen bir kolye… Sizin istediğiniz o yumuşaklığa anında cevap veriyor. Aralarına girmiş olan kahve tonları ile kullanımınızı kolaylaştıracak. Peki, benim için mavi ve yeşilin arasına giren bu kahve nereden esinlendi dersiniz? Elbette yine mutfak ilham kaynağım oldu.

kahveee1 kahve ve 1 kek mutfakta tüm zıtlıkları yumuşattı gözümde adeta… İlham kaynağınızın ne olduğu hiç önemli değil. Siz yeterki etrafınıza bakın ve renkleri birbiri ile dans ettirin. Kek olurda tarif olmaz mı? 🙂 Tarif için tık tık…

 2 thoughts on “MAVİ VE YEŞİL KOMBİNİNDE KAHVE UYUMU”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir