Lazer Kesimli Keçe Amerikan Servisler

Lazer Kesimli Keçe Amerikan Servisler

Moda sadece giyim alanında değil artık her yerde. Teknolojiden, mobilyalara kadar her sezon yeni bir şeyler ortaya çıkıyor. Modanın bu kadar hızlı ilerlemesinin en büyük dezavantajı artık kalitenin giderek düşmesidir. Çünkü insanlar mutlaka yeni çıkan bir şeyleri almak istiyor ve hatta yıllarca kullanılacak eşyaları ikinci ele çıkartıyor. Giyimden sonra modanın en çok değiştiği yerlerden biris ev tekstili olmaya başladı. Her ne kadar yapılı mutfak dolapları olsa bile kadınlar mutlaka örtecek bir yerler buldular. Çiçekli, desenli dak ketenden yapılan mutfak içi dolaplar kullanılmasa bile yerini masa örtüleri, peçeteler, ranırlar ve amerikan servislerine bıraktı. Dahası peçetelik, damacana örtüsü gibi detaylarda unutulmadı. Bana göre son zamanların en popüler olanı amerikan servislerdir. Artık sadece dak keten değil birçok malzemeden yapılmaya başlandı. Millet olarak görselliğe olan düşkünlüğümüz aslında yeni değil. Eskiden beri misafire verilen önemden dolayı evlerimize oldukça özen gösteriyoruz. Sonuçta güzel sofralarda ağırlamak misafirimize verdiğimiz değeri gösterdiğine inanan bir milletiz. Yeni sezonda en çok dikkatimi çeken amerikan servisleri lazer kesimli keçeler oldu. Fabrikalarda büyük lazer aletleri ile çeşitli kesimler yapılan örtüler gerçekten sofralara renk katıyor.

içerik

Amerikan servislerin yanı sıra çay tabağı altlıkları da var. Gördüğünüz gibi bu güzellikler karşısında hiçbir bayan hayır diyemez.

928058_380989275384939_879353388_aÇeşit çeşit, renk renk ve desen desen olan örtülerin kullanımı da oldukça rahat. Örtüler gibi kırışma, leke kalma gibi derdi yok.

tabak06Kullanımı kolay ve görünümü şık olunca elbette talep fazla olur. Uzun yıllar gündemde kalacağa benzeyen bu keçe servislikleri beğendiyseniz tüm hobi mağazalarının altını üstüne getirebilirsiniz. 🙂 😉 Güzel sofralarda en kıymetli dostlarınızı ağırlamak dileğiyle!

Bir önceki yazımız olan RESİM VE TASARIM YAPMAK ARASINDAKİ FARK başlıklı makalemizde arasındaki farklar, eğitimi ve ilk ders hakkında bilgiler verilmektedir.1 thought on “Lazer Kesimli Keçe Amerikan Servisler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir