Kombininize Desenli Pantolon Ekleyin

Kombininize Desenli Pantolon Ekleyin

Desen ve renk severler hangi sezon olursa olsun vazgeçemezler. Bende desen ve renk sevenler arasındayım. Ancak renkleri ve desenleri kullanırken dikkat ederim. Kombini boğmamak gerekiyor. Bu yüzden desenli bir kıyafet tercih ederken sadeliği tercih edin. Üzerinize alacağınız ceket, yelek, mont, çanta gibi tamamlayıcıları düz ve tek renk olmasına özen göstermenizi tavsiye ederim. Böylece kullandığınız parçanın tasarımını ortaya çıkartmış olursunuz. Sizin için hafta sonuna özel olarak hazırladığım kombinde de desen olduğundan ipuçları verdim. Henüz havalar soğumamışken bugünün tadını çıkartmaya ne dersiniz? O zaman dolabınıza gidin ve giyeceklerinizi seçerek güne hazırlanın.

sonbaharBordo, taba tam bu sezona uygun. Sonbaharı geride bırakırken kendimize bir iyilik daha yapmalıyız. Babetlerle günü geçirmek ve sırt çanta rahatlığını yaşamak hayatımızı kolaylaştırsın. Huzurlu bir hafta sonu için rahat kıyafetlerden yana olmalısınız. Hafta içi yeterince yoğun ve yorucu geçirmişken giydiklerinizi salaş, rahat kıyafetlerden seçmeye özen gösterebilirsiniz. Benim bu konudaki önerim mutlaka rahat bir kot gömlekten yana olacak. Desenli pantolon üzerine kot gömlek, uzun bir yelek ile tamamlayın. Bordo ve taba renkleriyle sonbaharı uğurlarken kışa merhaba demek için  kendinize iyilik yapın.

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir