Kapitone Ceketim Ve Kloş Eteğim

Kloş eteklerle beni bağdaştırabilirsiniz. Tarz olarak, pililer, kloş etekler, kollardaki o büzgüler çok hoşuma gider. Dar kesim, kalem eteklerle pek aram yok. Ne maskülen, ne feminen daha çok spor ve klasik kesimleri bir arada kullanmayı severim. Spor giyinmek ruhumu yansıtsa bile bazı arkadaşlar spor giyinmeyi sadece kot pantolonla sınırlandırıyorlar. Çünkü spor dendiğinde vazgeçilmez jean pantolonlar gelir. Ancak abiye giyerken, özel bir davete katılırken kendi tarzınıza uygun kıyafetler seçebilirsiniz. Kapşonlu bir feracede spordur ya da biraz sonra yayınlayacağım kapitone pepumlum ceket bir o kadar şık ve bir o kadar spordur. Fermuarı klasik görüntüyü bozarak spor şıklığı ortaya çıkartıyor. Bu kış Refka markasından aldığım kloş eteğim ve bordo kapitone ceketimi kombinleyerek kullandım.

11146536_925750707475872_8066456033709995315_n

2014-2015 kış sezonunda haki yeşil baştacımız oldu. Çok severek tercih ettiğim refka markalı kloş eteğin bu rengi yakından daha da güzel duruyor. Yine kış sezonunda kapitone tasarımlar ön plana çıkarken Refka’nın peplum ceketli önden fermuarlı bu ceketine bayıldım. Uzun yıllar giyeceğimiz ve farklı eteklerle bile kombinleyeceğim kesindir. Elbette 2015 sezonu bunlarla bitmedi. Kış sezonunu bitirip bahara gelmiş olsa bile hala soğuk günleri yaşıyoruz. Şalım çift taraflı olarak yeşil ve lacivertir. Çift taraflı şalları birçok kıyafetinizde giyebilmek büyük avantajdır. Bir başak kadını olarak çok fonksiyonlu kıyafetler favorimdir 😉

Etek: Refka

Kapitone ceketim: Refka

İpek Şalım; Ecardin

Tüm bu alışverişlerimi elbette kurulduğu günden bu yana modanisa firmasından yapıyorum. Online alışveriş kolaylığını, keyfini ve uygun oluşunu kapıda ödeme kolaylığıyla doyasıya yaşıyorum.

Bir önceki yazımız olan Kristal Boncuklarla Kolye Yapımı başlıklı makalemizde kolay, kolye ve kristal boncuk hakkında bilgiler verilmektedir.2 thoughts on “Kapitone Ceketim Ve Kloş Eteğim”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir