Jean Devrimi İle Güne Renkli Bir Kombin

Jean Devrimi İle Güne Renkli Bir Kombin

Kot sezonu hiçbir zaman bitmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Rahat olması ve her mevsime ayak uydurmasından dolayı tüm sezonlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca jean ile her türlü kombinler  yapılabilir. İster spor bir hava, ister klasik bir görünüm kazandırmak mümkündür. Bu defa yaptığım kombin ise; hem spor, hem klasik havası var. Bu tarz bir kombinle her yere gidebilir ve rahatça hareket edebilirsiniz.

jean kombinİspanyol paça pantolon, buz mavisi bir gömlek, çizgili uzun ceketinizle tarzınızı her yere yansıtacaksınız. Rengarenk aksesuarlar sayesinde anında farklı bir hava katın. Böyle bir tarzı yapabilmek için alışveriş yapmanız gerek yok. Önemli olan elinizdeki parçalarla buna benzer bir tarz çıkartmaktır. Bu yüzden kombinlerim daima elinizin altında bulabileceğiniz parçalardan oluyor. Güne yorgun değil enerjik başlamak isteyenler için birkaç renkli aksesuar katması yeterli gelecek. Çantanın rengi, ayakkabının modeli aynı olmak zorunda değil. O halde bundan sonra sürekli yeni parçalar almak yerine dolabınızdakileri detaylandırmanız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Limango Severlere Kötü Haber başlıklı makalemizde limango ve online alışveriş sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir