İftar Davetine Güzel Bir Kombin

İftar Davetine Güzel Bir Kombin

Ramazan ayının en güzel yanı aldığınız davetlerdir. Ben şimdiden gideceğim davetler için kombinlerimi hazırladım. Elbette biraz pantolon ve uzun tunikler tercih ediyorum. Ancak etek giymek benim favorilerim arasındadır. Özellikle spor ve klasik parçaları birleştirmekten çok keyif alırım. Bu yüzden akşam için şık ve rahat  bir kombin hazırladım. Sadece fikir amaçlı olan parçaların renklerinden yola çıkarak giyeceklerinizi tercih edin. Doğru renkler ve parçalarla şık olmakta zorlanan bayanlar hepinizin dolabında kot gömlek vardır. Hemen onu elinize alın ve bir kenara koyun. Sonrasında desenli etek genelimizde olur. Çok desenli olmak zorunda değil. Çiçekli deseni olan etekler bile olabilir. Ya da bu sezon geometrik desenli etekler çok revaçta onlar bile yeterlidir. Burada püf nokta spor gömleğinizi desenli etekle kombin yapmaktır. Size elimde olan parçalardan seçtiğim kombin yol göstersin.

iftar kombiniElbette ben eteği çok beğendim. Ancak markalar biraz yüksek fiyatlı olduğundan sadece kombin olarak tercih ediyorum. Amaç aynısını yapmak değil amacınız görsellerden yola çıkarak kendi parçalarınızı birleştirmek. Ben siyah, kırmızı, gri kullandım. Fakat siz sarı desenli olan bir etek tercih edip mor aksesuarlar kullanabilirsiniz. Önemli olan elinizdekilerle harika bir görünüm elde etmekt. Akşam iftara ne giyeceğimizi seçtiğimize göre o zaman sevdiklerimizle buluşmaya hazırız. 🙂 Hayırlı İftarlar.

Bir önceki yazımız olan Kristal Boncuklarla Kolye Yapımı başlıklı makalemizde kolay, kolye ve kristal boncuk hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir