Güne Spor Kombinle Devam Et

Güne Spor Kombinle Devam Et

Bugün biraz kombin hazırlama konusunda geç kaldım. Sanırım günün akışına göre şekilleniyorum. Bu yüzden öğleden sonra ne giysem ve nelerle kombin yapsam diye düşünenlere birkaç parça seçtim. Her zamanki gibi kombinimiz spor olacak. Tempolu bir hayatı olanlar için spor parçalar daima idealdir.

günün spor kombini

Yeni sezonda ispanyol paça pantolonları çok sık göreceksiniz. Artık dar paçalar tarihe karışıyor. Daha çok ispanyol ve bol paçalar karşınıza çıkacak. Üzerine uzun bir gömlek ve yelekle günlük şıklığınızı tamamlayın. Elbette spor ayakkabılar olmazsa olmazımızdır. Güne hareket katan, günün temposuna ayak uyduran ayakkabılar daima önemlidir. Çünkü ayaklarınızın yere sağlam basması ve sağlam adımlarla ilerlermesi gerekiyor. Ayrıca sezonun “ton sür ton” trendiyen uyum sağlarken renkleri de kullanabilirsiniz. Renkler vazgeçilmezinizi ise; hiç vazgeçmeyin.

Bir önceki yazımız olan Elinizdeki Kutuları Kaplayarak Geri Dönüştürün başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir