Güne Soft Dokunuşlarla Başlamak

Güne Soft Dokunuşlarla Başlamak

Soft renkler insanın her zaman yoğun enerjisini dengeliyor. Eğer enerjiniz çok fazla pozitif ise; giydiklerinizle dengelemeye çalışın. Göreceksiniz ki; bulunduğunuz ortamda size çok yardımcı olacak. Özellikle katıldığınız mekanlarda konuşurken heyecan yapmamanızda kolaylık sağlar. Çünkü üzerinizdeki renkleri gördükçe enerjiniz dengelenenecek.

güne soft dokunuşlarla başlaO halde haftanın son iş gününde soft renkler ile rahat bir kombin denemesi yapalım. Çoğumuzun dolabında mutlaka kot pantolon vardır. O yüzden biraz rahat kesimli bir kot pantolon tercih edelim. Üzerinede yinde olabildiğince uzun, geniş bir yelek kullanabiliriz. Kombinlerde genellikle bulunabilecek parçaları seçiyorum. Kendi dolabınızda mutlaka buna benzer parçalar vardır. Ayakkabı her zaman olduğu gibi babet seçimlerdeyiz. Rahatlık daima önemli. Bebeb mavisi çanta, mor şal ve biraz renkli takılarla günü tamamlayın. Her ne kadar soft renkler olsa bile ben araya mutlaka zıt renkleri dahil etmeyi seviyorum. Ancak siz dilerseniz diğer renklerin geçişleriyle kombin yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gül Desenli Peçete Katlama Modeli başlıklı makalemizde diy, gül desenli ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir