Güne Güzel Bir Kombin

Güne Güzel Bir Kombin

Bütün hafta yoğun ve yorucu zamanlar geçirdiğimiz bir gerçek. Hafta sonu daha rahat olmak isteriz. Bunu da en çok giydiklerimizle yansıtırız. İster çalışın, ister tatil yapın. Dışarı çıktığımız zaman hafta sonunda rahat olmak isteriz. Sizin için yine rahat ve şık bir kombin hazırladım. Her hafta ne giyeceğim derdine düşmek yerine verdiğim ipuçlarıyla kendinize şık kombinler hazırlayın ya da temin edin.

spor şıklık Haki yeşil bu sezonda hakim olacak. Haki, taba tonlarına bir de lacivert ekleyerek hafta sonunu güzel geçirebilirsiniz. 2016 sezonunda kareli gömlek modasının olduğunu biliyoruz. Ki; kareli modası hiçbir zaman bitmez. Yıllar sonra bile karşımıza çıkabilir. Havaların çok fazla soğumadığı bugünlerde en büyük kurtarıcınız yelekler olmalıdır. Uzun ve önden kapamalı yelekler günün sıcak-soğuk hallerine en çok o uyum sağlayacak. Kombininizle uyum sağlayan aksesuarlarla tamamladığınız göre artık günü güzelce geçirmeye hazırız.

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir