Eşofman Takımlarını Hazırlayın

Eşofman Takımlarını Hazırlayın

Uzun bir kış sezonu geçirdik. Hepimiz fazlasıyla yorgun, stresli ve kasvetli günleri yaşadık. Baharı beklerken baharda kışı yaşamak çok zor olsa gerek. İlk kez Nisan ayında bu derece soğuk yaşadığımı hatırlıyorum. Nisan yağmurlarının yerini karlara bıraktığını gördük. Ancak bu kasvetten çıkmak için kendimize yaz programı hazırlamalıyız. Sonuçta bundan sonra havalar ısınacak ve hatta ısınmaya başladı. Ben kendime bir program hazırladım bile. En başta acil spora ihtiyacım var. Maalesef kışın verdiğim o kiloları yine aldım. Bazı sebeplerden dolayı hem hareketlerim kısıtlandı, hem yemek yeme düzenim değişti. Tüm bu olumsuzlukları bir tarafa atarak yeni başlangıçlar yapıyor ve geçmişi arkamızda bırakıyoruz. Bu aylarda en güzel spor saatleri sabahtır. Peki, tesettürlü bir bayan olarak ne giymeliyiz? Artık birçok tesettürlü eşofman varken bunu fazla düşünmeye gerek yok. O halde yeni sezon eşofman takımlarına hep birlikte göz atalım.

eşofmanSabah sporları için böyle bir eşofman kesinlikle en idealidir. Sürekli tempolu yürümek, koşmak isteyenler bu modeli tercih etmesini tavsiye ederim.

n-esofman-takim-fusyasiyah-taifa-97943-6Taifa markası farklı renkleriyle geniş bir koleksiyona yer vermiş.

z--121016-2Doğa ile iç içe kalmak istediğimde ve yanımda sohbet edebileceğim bir arkadaşım varsa penye eşofmanları tercih ederim. Sadece deşarj olmak adına çıktığım bu yürüyüşte mayovera markasının yeni koleksiyonu oldukça ideal.

n-dantelli-esofman-takimi--gri-siyah--mayovera-121019-1İnsan yürüyüşte, sporda şık olur mu? demeyin. Cidden olunuyor. Artık geçmiş yıllarda böyle şık ve kaliteli eşofman bulamamanın acısını hep birlikte çıkartalım.

z--121014-1En çok sevdiğim mode bu penye spor elbiseler oldu. Bununla sadece spora ma gidilir? Hayır, diyenlerinizi duyar gibiyim. Mayovera’nın en seveceğiniz yanı elbette pamuk ağırlıklı üretim yapmasıdır.

n-fermuarli-esofman-takimi--sarisiyah--sementa-119021-3

Sementa markasını bilmeyen yoktur. Bu alanda ilklerin başını çeker. Penye kalitesini hissetmek için eşofmanların dokusuna kesinlikle bakmalısınız. Yeni sezon koleksiyonunda etekli eşofman altları bile var.

u-arma-detayli-esofman-etek--siyah--sementa-119002-1

Eşofmanlara bakarken en çok  hoşunuza giden her tesettürlü bayanın istediğini bulabilmesidir. Altı pantolonlu olan modelleri giymeyenler armalı eteği çokten tercih etti bile…

14296363331426_z-fermuarli-esofman-kap--gri--sementa-118998-1Yeni sezon modellerinde tek üst eşofman kaplarda var. İster sporda, ister günlük giyiminizde kolaylıkla tercih edebileceğiniz modellerdir.

Bende yeni sezon eşofmanlarından taifa markasını tercih ettim. Çok yakında onuda yazacağım. Tüm bu modelleri satın almak için tıklayın…

 

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir