ELİE SAAB İMZALI ELBİSE EBRU GÜNDEŞ’İN ÜZERİNDE

ELİE SAAB İMZALI ELBİSE EBRU GÜNDEŞ’İN ÜZERİNDE

 

Elie-Saab-Çiçekli-Elbise-horzElie Saab yaz koleksiyonunda kullandığı çiçekli tasarımlarını gördüğümde gerçekten hayran kaldım. Koleksiyon oluşturma amacını çok iyi taşıyan Dünyaca ünlü tasarımcının elbiseleri defilede göz kamaştırdı. Geçtiğimiz günlerde Ebru gündeş Manavgat konserinde Elie Saab imzalı elbiselerden biri üzerindeydi. Ancak elbisenin kendi vücuduna olmadığı ortada.

ebru-gundes-yaz-konserlerine-basladi-2-6120262_2118_400

5 haziran 2014’de ilk yaz konserine çıkan Ebru Gündeş üzerindeki  elbise göz alıyor. Ancak elbise büyüleyici, kendisi değil. Çünkü model üzerine göre olmadığından güzel tasarımı kamufle etmiş. Sezonun trendleri arasında olan zemin üzerine çiçek baskılar  kadınları masal dünyasına taşımakta.  Muhteşem tasarımlı elbiseye verdiği parayla özel olarak diktirse diye düşündüm bir an. Omuzları, yakası ve pili detayları Gündeş’in vücuduna gitmemiş. Kıyafeti diktirmek daha akıllıca olurdu.

Elie-Saab-uzun-beyaz-elbiseGündeş’in üzerindeki elbise mankende çok farklı duruyor. Tamamen manken üzerine dikildiğinden dolayı Gündeş bunu kendi vücut oranlarına göre tasarlatmalıydı. Pilili modeller kişiyi olduğundan daha kilolu gösterir. Sanatçı üzerine göre tasarlanmayan kıyafette hem o güzelim çiçek motiflerini yok etmiş, hem de olduğundan kilolu göstermesine neden olmuş. Madem bu tasarımlar çok hoşuna gitti ya kendine göre diktirecek, ya da yukarıdaki Elie Saab imzalı mini eteklerden birini seçecekti. Bu sezon tesettür giyimde de çiçekli tasarımlar oldukça yoğun görülecek. Şimdiden yaz hazırlıkları araştırmalarına başlayabileceğiniz güzel bir Elie Saab koleksiyonu ilham verecektir.

Bir önceki yazımız olan MODA ASLINDA KENDİ İÇİNDE BİR DÖNGÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2 thoughts on “ELİE SAAB İMZALI ELBİSE EBRU GÜNDEŞ’İN ÜZERİNDE”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir