Ekose Modelli Tunikle Güne Rahat Başlamak

Ekose Modelli Tunikle Güne Rahat Başlamak

2015 sezonundan itibaren monogram desenleri her yerde görür olduk. Geometrik kesimli tunikler, etekler yoğun olarak hayatımızda yer alıyor. Özellikle siyah ve beyaz renklerde hakim. Beyaz üzerine siyah çizgiler, siyah üzerine beyaz çizgilerle ekosenin bir değişiğidir. Bugün kombinimi bahsetmiş olduğum ekoseli tunik ile yaptım. Yine her zamanki gibi oldukça sade ama takılarla bir o kadar hareketlidir. Şıklığı gördüğünüz andan itibaren sizde güne böyle bir kombinle başlamak isteyeceksiniz.

çarşamba kombini

Gömlek çok fazla uzun olduğu için altına bu şekilde streç bir pantolon tercih edebilirsiniz. Yaz gelmeyince renklerle biz yaza gidelim dedik. Turkuaz, toz pembe ve mor üçlemesi ile siyah tunikten eser kalmadı. Artık renkler kendini daha çok belli ediyor. Zaten ben kombin yaparken en çok renkleri kullanırım. Hareketsiz bir kıyafeti renk ve aksesuarlarla canlandırmak tarzımın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Güne hazırsak işe başlayalım mı?

Bir önceki yazımız olan Elinizdeki Kutuları Kaplayarak Geri Dönüştürün başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir