EFSANE NEONLAR İLE ENERJİNİZ ARTACAK

EFSANE NEONLAR İLE ENERJİNİZ ARTACAK

Geçmişin modasını yani 1980’li yılları yeni versiyonu ile yaşadığımız şu günlerde kesinlikle en çok dikkatimi çeken neon renkler. Tesettürlü bayanlar için değişim yapmak her zaman daha zor oluyor. Klasik çizgiler ve belirli renkler dışına çıkma cesaretini artık sizde kendinizde bulun. Bilmiyorum ama bu renkler benim çok hoşuma gitti.

Orange Pink Wedding Table Decor ideaFuşya ve turuncu aşkı sadece kıyafetlerde değil, ev dekorlarında bile yerini alıyor. Elbette bu renkleri kombin yapmak oldukça dikkat ister.

pembe ve turuncuSize ilham verecek bu resimlerden yola çıkarak neon renkleri kullanabilirsiniz. Artık fuşya ile bej gibi renkler geride kaldı. Bence tesettürlü kadınlar bu tarz renkler sayesinde kendilerine tarz yapmalıdır.

pinkk

Siz hanımların cesaret edemediği neon modasına beyler çoktannnn adım attı bile. 🙂

small

Ya meyvelere ne dersiniz? Onlar neon aşkını yaşamaya başlamışlar. Şu renklerin güzelliğine bakın. Erkekler ve meyveler bu kadar cesaretliyken siz tesettürlü hanımlar hala klasik çizgiler ve kombinlerin peşinden koşun. 🙁

neon-renk-ayakkabı6-horzHala bu renkleri kombin yapma konusundaki endişelerinizi duyar gibiyim. Hadi bu çanta ve ayakkabılarada hayır deyin. Diyemezsiniz. Çünkü tüm kadınlar çanta ve ayakkabıya adeta aşıktır.

pr_01_8905_min-horzArtık bu güzelim eşarplardan sonra hala düşünmezsiniz. Eminim tesettürlü bayanların en büyük zaafı eşarplardır. Sizde tüm bunlardan yola çıkarak sezonun canlılığını dünyanıza yansıtın ve neon aşkını tüm yaz yaşayın.

Bir önceki yazımız olan ELİE SAAB İMZALI ELBİSE EBRU GÜNDEŞ'İN ÜZERİNDE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2 thoughts on “EFSANE NEONLAR İLE ENERJİNİZ ARTACAK”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir