Desenli Pantolon Modası İle Günün Kombini

Desenli Pantolon Modası İle Günün Kombini

Ne kadar ağır olursa adımların o kadar emin olur insan kendinden. Sakin ama, huzurlu bir ilerleyiş ile daima adım adım gider varacağı yere… Peki, modern dünyada böylesine ağır ve emin adımlar atmak mümkün mü? Adımlar hızlı, hareketler durmak bilmiyor ama insanlar kendinden emin değil. Çünkü ne kadar hızlı hareket edersen o kadar az düşünürsün. Beden ne kadar çok yorulursa zihin o derece az çalışır. Bir de giydiklerinizin içerisinde yaşadığınız sıkışmışlık yormuyor mu? Yeterince hızlı olan hareketlerinize daracık alanlar çizen modanın şaaşalı ama bir o kadar kan emici tarafında kaybolup gitmekten yorulmadınız mı? Artık nefes almanın ve durup düşünmenin zamanı gelmiş olmalı. Hızlı adımlar, tempolu hayatlar, dar alanda biçilen kıyafetler içerisinden kurtulmalısınız. Güne uyum sağlamaya kıyafetlerinizle başlamanın zamanı geldi.

Desenli Pantolon ModasıDesenli bol pantolon ve üzerine giyeceğiniz tek parça tunikle güne başlayın. Sonrası birkaç aksesuar yeterli gelecek. Artık modanın size yön vermesine değil sizin modaya yön vermenize doğru ilerleyin. Şıklıktan önce huzurlu olmanız gerektiğini asla unutmayın. Giydikleriniz adımlarınızı, kararlarınızı, düşüncelerinizi etkiler. Hareket alanınızı genişletmek istiyorsanız buna giydiklerinizle başlayın.

Bir önceki yazımız olan Gardolaplarınıza Pratik Çözüm başlıklı makalemizde diy, gardolap ve gardolaplarınıza yer açın hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir