Çalışma Saatlerini Şık Geçirmek İsteyenlere

Çalışma Saatlerini Şık Geçirmek İsteyenlere

Yoğun çalışma hayatı bir süre sonra kadınları yıpratsa bile giyim tarzımızdan asla ödün vermiyoruz. Şık giyinmek her ortamda vazgeçilmezimizdir. İster günlük dışarı çıkarken, ister bir yemeğe giderken olsun muhakakk uyumlu ve güzel parçalardan seçilmiş kıyafetleri tercih etmek biz kadınların doğasında var. Hafta sonu geldi ve çalışmak zorunda olanlar şık bir kombin ile enerjinizi yükseltmeye ne dersiniz? Malum işimizi ne kadar sevsek bile hafta sonu çalışmak en son isteyeceğimiz bir durumdur. Bu hafta sonunun sıkıcı atmosferinden kurtulmak için dolabınızdaki en sevdiğiniz parçaları uydurarak şık gidin iş yerine… Kimsenin size neden böyle geldin deme gibi hakkı olmadığına göre o halde kimseyi kafaya takmayın. 🙂 Kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz öyle giyinin. Bu hafta sonu için size özel güzel  bir kombin hazırladım. Parçaların renklerle buluşması size yol göstermeli ve bu renklere, tasarımlara ait kıyafetlerinizi üzerinize takarak işe güzel başlamanız pozitif düşünmenize yardımcı olacak.

kombinnnnn

Lazer kesimler yeni sezonda tuniklerde yoğun olarak gözüküyor. Kadife, kloş ve lazer kesimle birleşerek ortaya zengin bir görüntü çıkıyor. Sütlü kahve ile hardal sarısı desenli gömleği birleştirmem bir anda boğmuş gibi durmakta. Ancak aksesuarlarla renklendirdim ve hemen o kaybolmuşluk hissini daha çok ortaya çıkarttım. Bordo çizme, mavi çanta, takılarla zengin bir görüntüyü elde etmek oldukça kolay. Tek yapmanız gereken elinizdeki parçaları bir araya getirmek. Aynısı olmasına gerek yok. Sabah erken kalkacaklar bir an önce yarının hazırlıklarını yaparak günü güzel geçirmelidir.

 

Bir önceki yazımız olan KALAN KUMAŞLARI DEĞERLENDİRME başlıklı makalemizde atık, değerlendirme ve kumaşları hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir