Bol Paça Pantolon Trendine Günün Kombini

Bol Paça Pantolon Trendine Günün Kombini

Geçtiğimiz dönemde bol paça pantolon trendlerini konuşurken ve zaman içerisinde yerini alacak diye düşünürken bir anda oluverdi. Artık birçok markada ya da üretici firmada bol paça pantolonları görmek kaçınılmaz hale gelmeye başladı. Aslında o dar paça pantolonlardan sonra bol paçanın gelmesi bir nevi çok iyi oldu. Bol paça pantolonlar kişiyi daima daha uzun gösterir. Dahası tesettürlü birisi için oldukça uygundur. Bu trendin yanında bir de desen modası hakim olmaya başladı. Bol ama desenli pantolonları çok seveceksiniz. Bende haftasonuna bu trend ile kombin hazırlamaya karar verdim. Hem böylece desenliyi giymenin püf noktalarını öğrenmiş olursunuz.

bol paça pantolon trendiDesenli bir kıyafet seçtiğiniz zaman diğer aksesuarlarınız daha sade ve sakin olmalıdır. Hareketli değil biraz hareketsiz kalmalıdırlar. Özellikle desenlinin üzerine tekrar desenli bir aksesuar kullanmak tam bir faciadır. Ancak kendi kumaşından olursa uyum sağlayabilir. Diğer türlü hem gözü yorar, hem de şıklığı kaybedersiniz. Bir de bu derece bol pantolonun üzerine biraz kısa tunik giyebilirsiniz. Birkaç renkli aksesuarla güne hazır olarak başlayın.

Bir önceki yazımız olan Elinizdeki Kutuları Kaplayarak Geri Dönüştürün başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir