BİLGİLERİMİ PAYLAŞMAK İÇİN BENDE BLOGTAYIM

BİLGİLERİMİ PAYLAŞMAK İÇİN BENDE BLOGTAYIM

turkiye-de-bloglar-kultur-leniyor-3916588_3760_300

Her geçen gün karşımıza çıkan blogların sayısı hiç azımsanacak gibi değil. Kimisi kendi iç dünyasını yansıtmak, kimisi satış yapmak için birçok blog açmaktadır.

427681-3-4-651d2-horz

 

 

Ancak ben uzun süredir hayata geçirmek istediğim ve bir türlü geçiremediğim bloğumu sonunda blogger akademi ile açmış bulunmaktayım.

Scope-of-Textile-Designing-In-Pakistan

Moda tasarım ve tekstil ile ilgili tüm bilgilerimi bloğumda paylaşmak benim ilk hedefim. Hani paylaşılmayan bilgi yüktür ya insana benimki de o hesap… Bloğumda kendin yap köşesinde bayanların evinde değerlendirebileceği kolay ve şık ürünler yapmayı planlıyorum.

10350211805_490dcf814d_z

Bunun yanı sıra dikiş köşem dikiş sırasında kullanılan teknikleri görseller ile anlatabileceğim bir proje…

cats

Ayrıca “keşif” bölümünde bir yer, mekan değil kumaşları, malzemeleri tanıyacağınız ve yenilerini keşfedeceğimiz bir alan olacak.

402049_276177339111228_1063924787_n-horz

Kendi diktiğim kıyafetlerimi ve ev tekstili ürünlerimi sürekli paylaşımda bulunmak diğer hedeflerim arasındadır.

Daha da önemlisi çanta dikmeyi öğrenmek ileri ki projelerimdendir. Sadece ben size değil sizin de bana bir şeyler öğreteceğine inanıyorum. Öğreteceğiz ve birlikte eğlenerek öğreneceğiz. Zaman zaman bloğumda eksiklikleri dile getirmek ve yapılmasını istediğiniz bir tasarımı bile hayata geçirmek gibi güzel adımlar olacağını düşünüyorum. Bu yüzden bloğum yazı yazmak ve görsel paylaşmaktan öte birilerine faydalı olmak. Umarım bloğumda güzel paylaşımlar bulursunuz.

Bir önceki yazımız olan EFSANE NEONLAR İLE ENERJİNİZ ARTACAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.5 thoughts on “BİLGİLERİMİ PAYLAŞMAK İÇİN BENDE BLOGTAYIM”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir