Araba Lastiğinden Dekorasyon Köşeleri

Araba Lastiğinden Dekorasyon Köşeleri

Geri dönüşüm projelerini incelerken şaşırmıyor değilim. Bazen öylesine “yok artık” diyecek cinsten dönüşümler var ki; hayran kalıyorsunuz. Bunlar insanların aklına nasıl geldi? diyorsunuz. Ancak elinizdeki bir malzemeyi geri dönüştürmek istemeniz yeterlidir. Sonrasında aklınızdakini uygulamya koyulduğunuz zaman ortaya düşündüğünüzden çok daha farklı ve çok daha şık ürünler çıkıyor. Bu defa benimde çok şaşırdığım ama çok beğendiğim bir projeyle karşınızdayım. Hazırlayın elinizdeki fazla araba lastiklerini!

1383575_599305780107739_1509319781_n1Evinizde sehpaya mı ihtiyacınız var? İşte size harika bir sehpa tasarımı. Görenlerin lastik olduğunu anlamasının imkanı yok. Hem çok şık, hem de oldukça otantik gözüküyor.

geri-dönüşümBir lastikten neler yapılabilir ki? dediğim yerdeyim. Siz sakın böyle bir şey demeyin. Çünkü olabileceklerini gördüğünüzde olmaz dediklerinizi yutmak zorunda kalıyorsunuz. Bu kesinlikle çok muhteşem duruyor.

araba lastiğinden dönüşümDilerseniz böyle renklere de boyayarak çöp kovası haline dönüştürün. Bahçeler için oldukça ideal gözüküyor.

bahçe dekorasyonuZaten bahçemize de saksımız eksikti. İşte şimdi tam oldu. Artık çiçeklerimizi rahatça muhafaza edebilir ve sulayabiliriz.

minion lastik

Oo minyon severler burada mı? Elleri göreyim. Seni tek gözlü canavar seni bir buralara el atmadığın kalmıştı. Kime mi diyorum? Şu araba lastiğinden yapılan minyon kılıklı çöp kovasına diyorum. Hepsi tamam ama bunu düşünsemde aklıma gelmezdi. Çünkü minyon tutkum yok. 🙂

Not: Alıntıdır.

Bir önceki yazımız olan Sofralarınıza Peçetelerle Şık Sunumlar Hazırlayın başlıklı makalemizde biristek, diy ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir