2016 Nubuk Modası

2016 Nubuk Modası

Modanın her zaman geçmişten günümüze gelen kendi içinde bir döngü olması gerektiği daha önce anlatmıştım. Sadece renk, kumaş ve detaylarla biraz daha farklılaşıyor. Günümüz modern dünyasına uyarlanarak karşımıza çıkıyor. 2016 sezonu da bizlere yoğun şekilde nostaljiyi yaşatacağı bir yıl olacak. Etnikler, ekoseler ve nubuk modası ile geçmişin izlerinden kesitleri hayatımıza taşıyacak. 2016 nubuk modası ile belki annelerimiz, belki biz geçmişe doğru yeni bir yolculuk başlatacağız. Nubuk çizmeler, yelekler, elbiseler mutlaka çocukluğumuza dair bir şeyler hatırlatacak.

Gucci-Derek-Lam-Ralph-Lauren-and-Alberta-Ferretti-e1427985336980Podyumları hareketlendiren ve kışa çok yakışan nubuk süetlerde farklı renkleri göreceğiz. Her ne kadar taba rengini nubuğa yakıştırsak bile, renklerin gücü yine ortaya çıkıyor.

süet ceketVizon renkli bu tarz ceketler günün en çok kullandığımız parçası olacak. Soğuk ve sıcak sonbahar günlerinde ceket isteyenler nubuk süetten başlayabilir.

püsküllü botNubuk denince  botlar mutlaka yer alır. Püskülle detaylandırılan bu botlar özellikle gün içerisinde sürekli tercih edilenlerin arasında olacak. Hem rahat, hem şık bir de trendlerle detaylandırılınca daha da göze hitap ediyor.

n-puskullu-suet-yelek-camel-refka-152487-1Uzun püsküllü nubuk yeleklerde her marka ve tasarımcıların koleksiyonlarına yansıyor. Günü çok daha özel bir şekilde geçirmek istiyorsanız bu detaylara hayatınıza yer verin. Kışın vazgeçilmezi nubuk süet modası 2016 sezonunda zirveyi görecek. 2016 nubuk modası ile tarzınıza yenilik katabilir ve güzel trendle şıklığınızı yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nokta Çalışması başlıklı makalemizde biristek, dersleri ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir